Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel egy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel egy jó ideje együtt vagyok viszont "vicből" nem magáról küldött képet, ti mit tennétek? (story lent)

Figyelt kérdés

A lényege annyi, hogy szoktunk képeket küldeni egymásnak, és a lány velem akarja elveszteni. Azonban, legutóbb úgy küldött képet, hogy én nem kértem!

Valami alapból nem stimmelt a képpel, de jól esett hogy a barátnőm képet küldött magáról, és mivel nem kértem, ezért le is írtam neki hogy "na erre nem számítottam" + szív. Azonban bevallotta, hogy nem magáról, hanem egy transzneműről küldött képet. - meg van mi nem stimmelt - Én jelenleg elégé becsapva érzem magam. Ti mit tennétek? Arra is gondoltam, hogy hanyagolni fogom vele ezt a kép témát. Mindenesetre nagyon rosszul esett hogy a barátnőm akivel hónapok óta együtt vagyok, így tőrbe akart csalni/tőrbe csalt. (azért nem ismertem fel, hogy nem ő van a képen mert háttal volt, de alapból voltak furcsaságok, mint írtam megbánta érzem magamat) Szerintetek jogos, hogy bántva érzem magam? Ti mit tennétek?


(oké viccesen hangzik elismerem, de elég szarul esett a történet)


2022. szept. 12. 23:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

"akivel egy jó ideje együtt vagyok" - írod.

Normálisnak tartod, hogy "együtt vagy" vele, de most látsz először képet róla, még soha nem láttad életben.

Nem a csajszi szívat téged, hanem te magadat.

2022. szept. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
...Ezt most nem igazán tudom felfogni se!
2022. szept. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Jobban is tennéd, hogy ha hanyagolnad vele a témát.

Nem magad miatt hanem miatta, nem erdemli meg, hogy feleslegesen szenvedjen az életben ekkora köcsög miatt.

2022. szept. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze. Nyilván. Gondolom ti örülnétek annak ha kaptok egy nem kért képet és teljesen más valaki van rajta.
2022. szept. 13. 08:23
 5/20 A kérdező kommentje:
És azt hazudja hogy ő
2022. szept. 13. 08:23
 6/20 A kérdező kommentje:
3# találkoztam már vele nem egyszer.
2022. szept. 13. 08:26
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem más kapcsolatban nem normális hogy küld egy képet azt hazudja hogy ő aztán később kiderült hogy nem is. Vajon hány képen amit küldött nem is ő szerepel?
2022. szept. 13. 08:27
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyiken se o szerepelt, csak odaphotoshopolta az arcat. Latni ugyis csak ruhaban lattad, nem tudhatod mi van alatta. Sot, igazabol az utolso kep volt valodi, amint az allitolagos harmadik, transz szemely volt, lesz am meglepi amikor eloszor lehuzod a bugyijat es elougrik az addig benne tartozkodo oriaskigyo.
2022. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Segít valaki értelmezni ez a kérdést? A srác állítólag kapcsolatban van jó ideje ezzel a lánnyal, ismeri, találkoztak is többször.

Erre a csaj küld egy képet amin nem ő van és azt mondja ő az. A srác meg elhiszi miközben egy pasi seggére verte ki többször is ami a képen volt. A csaj meg benyögi, hogy nem is ő volt rajta. Ez ilyen balfaszkodós sírva röhögős 14 éves értelmi szint? 😂

2022. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell a hiszti, te fogod elveszteni a seggszuzessegedet nem mi
2022. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!