Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg akar csókolni! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csókolni! Hogyan kell??? Segítség: (

Figyelt kérdés
Nemrég ráírtam,teljesen ismeretlenek voltunk, aztán a dolgok fejlődtek maguktól. Ismerkedés, barátkozás, és most... szerelem!Annyi hogy alig egyszer találkoztunk és nagyon kínos volt, személyesen bénák vagyunk de sms-ben annyit flörtölünk meg romantikázunk!Komolyabb ez mint gondolnátok..és nagyon szeretek vele beszélgetni! Már jó pár hete szerelmet vallott, és úgy érzem én is viszont érzem,mondogatjuk mennyire meg akarjuk csókolni egymást, és jövő héten újra találkozunk, és meg fog csókolni! Srácok! Nem tudok csókolózni!Belebetegedek a várakozásba,mert csak túlgondolom és az csak árt. Adjatok tanácsokat, légyszi,hogy a francba kell csókolózni??? Lány vagyok:)

2023. jan. 4. 02:36
 1/8 A kérdező kommentje:
És még hajnali fél 4kor is ezen rágom magam:/
2023. jan. 4. 02:37
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szájra puszival kezdődik, lágyan, simogatóan. A többi jön magától. A lényeg, ne rohand le. Szépen, fokozatosan juss el

Odáig. Amikor ő is akarja, észre fogod venni.


[link]

2023. jan. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2023. jan. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Vannak erről youtube videók, nézz meg párat.
2023. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%
Szia, én egy 12 vagyok és az első csókom egy 15 évés lánnyal volt,általában a fiúk kedvezményezik a csókót,ha találkozol vele elsőnek öleld meg és tuti hogy megfog csókólni! Először énis izgultam de csak egy pillanat az egész
2023. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia sokkal bonyolultabbnak tűnik, de amikor ott leszel hogy csókolózzatok ösztönből fog jönni, nyugi, menni fog lehet először kicsit kínos lesz de majd belejöttök, sok sikert!
2023. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlizgulni. Szájrapuszival kezdődik, majd finoman, lágyan a nyelveitek érintse egymást, de nem kell a torkáig lenyomni. :)
2023. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia,en sem vagyok nagy csok tudos...nekem sem nagyon megy es azota gondolom mar meg volt de az a lenyeg h ne gorcsolj ra mert akkor nem fog menni es a masiknak sem lesz kellemes ha ra gorcsolsz.Persze ha jo megerto szemely meg fogja erteni!Csak ennyi amit tudok mondani mert en sem vagyok profi
2023. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!