Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lehet valaki ennyire maipulálható?

Figyelt kérdés
Nemrég érkeztem meg az új suliba (mert váltottam), az osztállyal többségben jól kijövök de persze a szerencsémnek hála az tetszett meg aki bunkó velem. Az elején nagyon rideg és távolságtartó volt, de kezdtünk egyre jobban lenni és amikor már majdnem minden sínen volt, hát mi történik? Találkozik az exbaratnojevel. Jó ez így elég hihetetlen hogy 1 évig nem látta hirtelen találkoznak de az a helyzet hogy a csaj elment valami miatt (azt én se tudom) de most visszajött(juhú). Elkezdett újra olyan stílust felvenni mint mikor jártak, és ez engem nagyon idegesít. Nem csak ez! Megint kb ott tartunk mint az elején, hozzám is alig szól szóval minden amit elértem eltűnt!! A lány amúgy egyáltalán nem szimpatikus és azokra a tipikus filmes plázacicákra emlékeztet. Az lenne a kérdésem hogy hagyjam a dolgot és engedjem át az exének(mert amúgy a csaj szakított vele) vagy mondjam el neki hogy ez mennyire rosszul esik?

2023. jan. 4. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jártok? Ha nem, akkor semmi közöd hozzá. Viszont ne is fuss a pasiért, ha ilyen könnyel el lehet távolítani tőled
2023. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint nem mondtuk ki, de randizni is elhívott (cukrászdába, pizzázni, vagy elmentünk moziba), már többször is megcsókolt. Intim kapcsolatunk nincs de én és (szerintem) ő se szeretne mert még korai (kb 4-5 hónapja kezdtünk komolyabb viszonyban lenni).
2023. jan. 4. 21:44
 3/3 anonim válasza:
Vedd félvállról először, mintha nem érdekelne. De azért mutasd ki hogy még te is ott vagy, pl menj oda hozzá miközben az exével beszélget. Ha a csávó ennyire tapintatlan akkor a csajnak mutasd meg hogy ki dominál. És lehetőleg minél hamarabb próbálj meg osszejonni vele mielőtt csak egy játékszerévé válnál.
2023. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!