Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam valamit vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit vagy csak ilyen a személyisége?

Figyelt kérdés

A fiú 19 éves 2 évvel idősebb nálam. Ott kezdődött az egész, hogy 1 hete bejelölt, rámírt aztán törölte az üzijét. (A srác kicsit ismert, vannak közös barátaink, de vele még nem beszélgettem). Elkezdtünk random írogatni, de már elsőre nagyon közvetlen, kedves volt, humoros és jófej. 1 napja cseteltünk amikor szóba került a barátnője azaz a volt barátnője és elmondta, hogy csak ártottak egymásnak és mérgező volt az egész kapcsolatuk. Többször is küldött hangüziket, videókat amiben énekel, meg képeket (nem olyanokat csak amiben benne volt max a feje meg êpp ment valahova ilyesmi). Nagyon szimpatikusnak tartom, de nem tudom, hogy mindenkivel ilyen vagy csak velem. Nagyon nem egy fuck boy típus inkább visszahúzódó és érzékeny. Az üzeneteimre mindig szinte azonnal válaszol és szivezi vagy mosolygófejezi. Egyszer a nővérem is ráírt (megköszönte, hogy kérésemre videóban felköszöntötte őt) és elkezdtek beszélgetni vagyis válaszolt amikor tesóm írt neki. De már itt furi volt, hogy amíg tesóm bosszankodott, hogy már órák óta nem írt neki a srác addig mi folyamat beszélgettünk és hangüziket küldözgetett. Viszont amikor elhívtam találkozni akkor (tök jogosan) mondta, hogy most tervezett aludni menni és neharagudjak, de egész éjszaka fent volt, dolgozott és majd máskor.

Válaszotokat előre is köszi❤️❤️


2023. jan. 6. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Kérdezd meg a közös barátokat (főleg, ha van lány is köztük), hogy velük milyen szokott lenni.

"Az üzeneteimre mindig szinte azonnal válaszol" - Ezzel viszont vigyázz, mert ez jelentheti azt is, hogy nincs élete a srácnak, vagyis rádakaszkodhat.

2023. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő előfordulhat.

Hívd el találkozni. Ha csak mint barátok taliztok akkor havernak tekint. Ha bókol, flörtöl, udvarol, meg akarja fogni a kezed stb. többnek tart.

Ha még úgy se tudnád eldönteni rákérdezel. "Béla, mit szeretnél tőlem? Csak barátkozol és én értettem félre valamit vagy többet is szeretnél?"

2023. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg őt, hogy pontosan mit akar.
2023. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!