Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem a nő, akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem a nő, akivel szimpatizáltam, de lehetséges, hogy elszúrom, baj az, ha nagyon érzelmes valaki?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, aki érdeklődött, hogy mennyi esélye lehet a kiszemeltjénél.


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Azóta fokozatosan egyre közelebb kerültünk egymáshoz, próbáltam a magam béna, szerény módján kihívó lenni, amikor vele voltam, most csak egy-két példa, mikor sétáltunk a parkban körbepörögtem, hogy lobogjon a szoknyám, vagy mikor nála voltam és kosaraztunk az udvarában, persze abban is béna voltam, elestem, akkor felsegített, én meg rebegtem neki, hogy "én hősöm!"


Bocsi a kis előzményekért, a lényeg igazán innen jön: Legutóbb én hívtam meg magamhoz este, gondoltam megpróbálok kivételesen nem esetlen kislány lenni, főztem vacsorát, a kedvencét, gyönyürűen megterítettem, gyertyát helyeztem az asztal közepére s mikor megérkezett, bújkáló mosollyal kacsintott rám, hogy "csak nem el akarsz csábítani?" Totálisan zavarba jöttem (ettől függetlenül is mindig pirulva kuncogtam, valahányszor csipkelődött velem), hebegni habogni kezdtem, ő pedig elővett a retiküljéből egy teljesen piros fém rózsát, amihez aranyszív volt rögzítve és azt mondta nekem, "Te vagy a leggyönyörűbb, legintelligensebb, legaranyosabb lány, egy igazi angyal, szeretném neked adni a szívemet. Számíthatok rá, hogy vigyázni fogod? Ahogy ezt kimondta és nyújtotta felém a meglepetést, egyszerűen olyan szorító, lüktető érzést éreztem a torkomban és a hasamban, aztán egyszerűen sírva fakadtam és felszaladtam a szobámba, de ő jött utánam és mondta, hogy várja az "igent!" Én akkor még mindig zokogva, remegve a nyakába ugrottam és hosszú ideig szoros ölelésben ringatóztunk, végül pedig megkérdezte, hogy megcsókolhat? Ölelkezés közben sikerült picit összeszednem magam, úgyhogy válasz nélkül én csókoltam meg őt, de továbbra is félig pityeregtem, félig mosolyogtam, mint egy dilinyós, annyira csodálatos este volt és miután elköszönt tőlem, azután is ilyen állapotban voltam, végig csak rá tudtam gondolni, a mosolyára, a cserfes hangjára, ahogy magához ölel. Azóta is randiztunk már, igyekszem uralkodni magamon, de egyszerűen nem bírok magammal, ha csak rám néz, vagy megfogja a kezemet, ismét remegni, pirulni kezdek és könnybe lábadt szemekkel mosolygok, van, hogy ő törli le a könnyeket az arcomról és mindig mondja, hogy annyira imádnivaló vagyok, dicsér, hogy még gyönyörűbb vagyok, ahogy a könnycsepjeim csillognak a napfényben.


Huhh! Ne haragudjatok, hogy így kiöntöttem mindent, még mindig nagyon a hatása alatt vagyok az eseményeknek. A kérdésem tehát az, hogy vajon baj lesz, ha hosszú távon is ilyen maradok? Nem leszek előbb-utóbb kiábrándító? Előző alkalommal is mondtam, hogy nagyon érzelmes, romantikus vagyok, de én ilyen extrém módon élem meg. Néha még mindig alig hiszem el, hogy engem választott, hogy tényleg szeret. Remélem nem járattam le magam idáig is nagyon.



2022. aug. 31. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh he. Ez annyira szép volt, kár, hogy nem ismerünk és semmit nem tudunk rólad:) Azt már nem teszem hozzá, hogy ez mennyire idevaló sztori volt.
2022. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy ő most olvassa ezt!!!!
2022. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, hogy érzelmes vagy. El ne kezdj feszengni ezen
2022. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sok lenne, de amíg neki rendben van nincs baj. Ez alapján tetszhet neki, szóval szerintem nem kell aggódni.
2022. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem egy kicsit sok, túl nyálas...

oké, h. odavagy, de ennyire nem kéne, legyen ez egy egalitárius kapcsolat, ne menj alá, ne tedd piedesztálra, adj időt, ismerd meg jobban.

nézzél kevesebb romantikus filmet...

2022. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annyira nem szeretném elrontani. Tegnap beszéltem róla, hogy teljesen, tuti biztosan én vagyok az, akit keres? Szinte végig sem tudtam mondani, azonnal elhallgattatott, azt mondta, ő már nagyon régóta kiszemelt engem és tudta nagyon jól, hogy lopva figyeltem őt, hozzátette, hogy eszembe ne jusson megváltozni, mert halálosan szerelmes az egész lényembe, a gyengédségemet és az érzelmes tulajdonságaimat kiemelten szereti, szerinte ezektől én érett vagyok. Meg önmagáról azt mondta, hogy attól, hogy ő ilyen nagy hangú, erélyes, néha kissé lobbanékony a sportban is, meg a mindennapokban is, meg nyomokban egoista és beképzelt, attól még nagyon is hasonlít hozzám a romantika terén és érzi, hogy a különbözőségeink csak még szorosabbá fogják fonni mindazt amiben hasonlítunk.


Nagyon izgulok, nyilván nem poénból mondja nekem ezeket, annyira szeretném, ha ez akár életünk végéig így maradna.

2022. szept. 1. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
de mi van ha ő meglátja ezt?
2022. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen, ezzel kicsit meggondolatlan voltam, bár remélhetőleg nem fogja, úgy tudom nem jár a Gyakori Kérdések közelében sem.
2022. szept. 1. 10:57
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha ez férfi-nő között zajlana...
2022. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!