Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha valami csábító...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valami csábító képet/videót küldök a srácnak, és "elhallgat/leblokkol"?

Figyelt kérdés
Nem kell meztelen képre gondolni, csak testhezálló ruha, csábító mosoly, és eléggé furán kezd viselkedni. Mi lehet az oka? Amúgy máskor meg épp ő az, aki vad dolgokat ír... Szóval én nem értem ezt?
2023. jan. 7. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom rohadtul zavarba jött.
2023. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Folytasd tovabb ;)

Amúgy tuti, hogy zavarba hozod őt olyan képekkel, videókkal! :) Magadról küldöd ezeket?

2023. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Megijedt, hogy kevés hozzád.
2023. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, magamról. De ez így megdöbbentő. Totál magabiztos srác, olyanokat ír, hogy zavarba hoz, lát egy képet rólam, és konkrétan alig bír mondani valamit.
2023. jan. 8. 00:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás miszerint "Amelyik kutya ugat az nem harap" Ez olykor igaz sok pasira is.
2023. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tartsd észben, hogy amit felteszel az internetre, az ott is marad. Örökre. Nagyon hamar nyilvánosságra kerülhet az is, amit privátban küldesz el. Ne küldj semmi olyat, amit nem mernél felvállalni akár a szüleid, akár a későbbi főnököd előtt.
2023. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Semmi nem vészes, például egy bálon is viselnék ilyen ruhát.
2023. jan. 10. 15:09
 8/16 A kérdező kommentje:
Megint vad dolgokat írt... Küldtem egy képet. Eltűnt.
2023. jan. 14. 17:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Milyen képet küldtél neki?

Szerintem csak a fantáziája nagy, amúgy meg nyuszi.

2023. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy elég mélyen dekoltált top.
2023. jan. 14. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!