Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ex kavaró társ , akinek lett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jxmince kérdése:

Ex kavaró társ , akinek lett párja de még mindig vonzódunk egymáshoz és szeretjük egymàst. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Van egy lány akivel kavartam (érzésekkel sokkal több volt köztünk) Majd mindketten más kapcsolatba kerültünk (3 hónapja) ő még benne van én már nem. Viszont ugyan úgy tudjuk egymasról h vonzódunk még egymáshoz és vágyunk a masikra minden értelemben. Hiányoljuk egymást. Ugyan úgy küldi a jeleket és ugyan úgy viselkedünk egymással mint amikor kavartunk azzal a különbséggel ,hogy ő is tudja ,hogy nem csalhatja meg a párját és én is tudom ,hogy nem akarom rákasztani a felelősséget ha törtenne valami. Mit tegyek? várjam meg ,hogy hogyan dönt? Sodródjak az árral és várjam ,hogy lépjen ha szeretne ?
2023. jan. 11. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Az a legjobb, ha csak sodródsz az árral. Akár azt is lehet, hogy addig nem beszéltek, ameddig ő kapcsolatban van.:/
2023. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne tényleg ha kerülnéd.
2023. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!