Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúként nem ciki a karkötő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként nem ciki a karkötő?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek és nekem szeretnék valentin napra egy közös karkötőt. Viszont nemtudom h ciki lenne-e rajtam, kinevetnének-e hogy a barátnőm kezdőbetűje/neve plusz egy szív van a csuklómon.


A válaszokat előre is köszönöm!


16/F



2023. jan. 28. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Az egyetlen karkötő ami vagány az az, aminek a közepén egy automata óra van.
2023. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Én inkabb ásványkarkötőből csináltatnék párosat. Tavaly kaptam egyet a hónapköveimből😊
2023. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%

komoly a kérdés?

szivecskés karkötő?!

a kék osztriga bárban biztos nem ciki

2023. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miért volna ciki, hogy van rajta egy szív. Aki lássa, hogy a barátnőd kezdőbetűje/neve áll rajta, tudni fogja, hogy miről van szó. Nem szabadna, hogy ennyire érdekeljek mások mit gondoltak, meg amúgy is az emberek 99%-a le se tojja, hogy te milyen ékszert viselsz. Vannak fiú ismerőseim, akik olyan karkötőket hordanak, amikre az van ráírva “I ❤️ boobies” ez kb. ugyanolyan.
2023. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
#14 az is cikis
2023. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

1. nem fogja hordani sosem.

2. ha te hordod, azzal csak azt mutatod neki, hogy mekkora lúzer vagy, és hogy egyáltalán nem vagy vagány.

Hamar le fog cserélni egy ilyen egyen cuccos történet után.

2023. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne ?
2023. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!