Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelem vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelem vagy csak vonzó a fiú?

Figyelt kérdés
Osztálytársam,jó barátom. Most kezdtem el a gimit és az első naptól fogva felfigyeltem rá. Nem tipikus fiú. Olyan mint egy kisfiú de mégis érett és értelmes. Kedves és figyel mindenkire és tisztel mindenkit. Nagyon jókat szoktunk nevetni és tényleg ő az a fiú aki mindenkit meg tud nevettetni. Ha rá gondolok egyszerűen nem bírom ki mosolygás nélkül...Vagy ha vele vagyok. És folyton öt nézném ha lehetne...de ez most azért van mert végre egy rendes és jól kinéző fiúval van dolgom vagy mert tényleg tetszik nekem?

2023. jan. 29. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tetszik neked.
2023. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 japierdole98 ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy szerelmes vagy de az fix hogy tetszik neked
2023. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Uhhh, te szerelmes vaaagyy
2023. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
34%

3#as vagyok, írj privátban

Kíváncsi vagyok, hogy miért mosolyogsz mikor ő rá gondolsz, mármimt miket csinálstb

Nyugi, nem akarok ismerkedni, emg semmi, de tényleg kíváncsi vagyok.

16 vagyok

2023. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Most kezdtem el a gimit"

16 évesen?

2023. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Vajon szerelem ...?"

Ha szerelem lenne, nem kérdeznéd, hogy szerelem-e.

2023. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 miért ne lehetnek 16 9.esen??
2023. jan. 31. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!