Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak?!?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?!?!

Figyelt kérdés

Nah szóval a sztori:

Van egy srác ő egy évvel idősebb nálam. Hát igazából már óvoda óta ismerjük egymást(szerelmesek is voltunk egymásba😅)

És elmúlt meg ilyesmi szóval jah.

Nah de most hogy én 7.es lettem ő ugye 8.os sok óránk van együtt nah de van egy óra az etika ahol csak mi ketten vagyunk meg még pár kissebb és ezért sokat dolgozunk csoportba (ugye vele kell lennem)

És kb. 3 hete volt egy csoport munka ahol mit is mondjak nagyon összemelegedtünk😆 az így elfelejtödőtt aztán hát van egy szabadórank is (az etikásoknak csak) kicsöngetek hát elkezdünk konkrétan fogocskázni az addig tartott amíg az osztályomba megegyeztünk egy döntetlenbe😆

De van egy osztálytársam aki lány és mint kiderült szerelmes a srácba(de ez utólag derült ki)

Ekkor mi semmit nem sejtettünk.

Aztán ugye nem rég volt a felvételi ő neki nem kellet de másnak igen ezért ugye egész nap tanultak a suliba.Hát és hogy ne maradjon egyedül ott volt nálunk egész nap de mi ügyeletesek voltunk én kint és kiált velem🙃🙃

Hát ott elmentünk szemetet szedni és beszélgettünk meg minden tök jó volt hát persze megint a fogocskázni kezdtünk de megláttot a osztálytársam(az a csaj aki szerelmes a srácba) és beárult az osztályfőnöknek nyilvan kaptunk érte és megkérdeztem hogy miért árult be azt mondta hogy nem mindegy aztán utána tudtam meg miért igazából.

És azóta van köztük veszekedés de nem érti meg hogy nem vagyunk együtt csak barátok vagyunk.



2023. jan. 30. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Tejóég.

Hagyd a csajt. Bármit mond, ne reagálj, ne szállj vele vitába. A csaj szereti a srácot, de ezek alapján nincs semmi közte meg a srác között. Csak az eszét játsza azzal, hogy ezen civakodik veled. Nincs semmi köze ahhoz, hogy mit csináltok, nem tartozol neki elszámolással.

Az meg jó is, hogy csak barátok vagytok, még nem vagytok elég érettek egy kapcsolathoz.

2023. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd a csajt. Ha irigységből rosszat akart neked, akkor neked sem kell vele nagyon foglalkoznod, majd belenyugszink. Bár remélem emiatt nem romlik a sráccal a kapcsolatod, mert igaz barátság is lehet belőle sztem.
2023. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!