Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik osztálytársamba, néha úgy gondolom nem szeret: idegesít, undok, nem törődik néha velem... Néha úgy érzem kedvel: sokat néz, mindig megnevettet, kedves, néha törődik velem... Hogyan írjak rá? Mit írjak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Írj neki ennyit: "Szia Pisti! Mostanában észrevettem, hogy sokat nézel, meg is nevettettél párszor, emellett kedves és törődő is tudsz lenni. Viszont sokszor undok is vagy és idegesítesz, vagyis nem tudok kiigazodni rajtad. Te most hogyan viszonyulsz hozzám?"

Egyébként sanszos, hogy direkt csinálja, mert így máris gondolkozol rajta, ő jár a fejedben.

2023. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
#1 Hát szerintem nem ez lenne az ideális kezdés. Inkább élőben kéne több időt fordítanod rá. Beszélgess vele, aztán előbb utóbb elválik, hogy ki mit szeretne a másiktól.
2023. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
#2 Szerintem meg nem rossz dolog tiszta vizet önteni a pohárba. Minek beszélgetni egy csomót egy olyan emberrel, akivel egyáltalán nem biztos, hogy lehetne valami? Na meg ezzel azt is ki lehet nagyjából védeni, ha a srác taktikázik.
2023. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Ja egyetértek az elsővel, kérdezz rá mire jó neki hogy hol hideget hol meleget kapsz ok nélkül.
2023. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!