Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha anno, nyolcadi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha anno, nyolcadikos koromban, 15 évesen fülig szerelmes voltam egy hatodikos, kb 12 éves kislányba?

Figyelt kérdés
Ő nem tudott róla

2023. febr. 3. 07:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%
Ja csak pali bá meg juci felnőttek, nem pedig kiskorúak
2023. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
#21 és? Az, hogy egy gyerek szerelmes egy gyerekbe mióta pedofília?
2023. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

21

Nem érted: számolj már utána egy kicsit. Pali bácsi és Juci néni gyerekként lettek szerelmesek. Pali bácsi 75, Juci néni 72 és 50 éve házasok. Tehát Juci 12, Pali 15 volt. Akkor Pali pedofil?

2023. febr. 3. 18:09
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
#23 kicsit elszámoltad, nem 12 és 15 évesek voltak mikor házasodtak, hanem 28 és 25 (Pali bácsi most 78, Juci néni most 75) de a lényeg ugyanaz. Három év nem számít, nem vagy pedofil, normális, ha szerelmes voltál egy lányba.
2023. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond, de ha vonzódtál is hozzá sem kell szégyellni csak mert 12 éves volt, ez egy elég komplex dolog, nem lehet korhatárokat húzni, nincs az, hogy ennyi meg annyi idősen nem láthatsz egy fiatal lányt vonzónak, mert vonzónak lenni nem egy állapot, persze vannak fontos biológiai tényezők, de a vonzódás egy biológiai reakció, a 12 évesek a legtöbb esetben már menstruálnak, hidd el, hogy a férfiak belső biológiája már felfogja, hogy egy 12 éves már nőiesedik, habár szexuális vágyat legtöbb esetben még nem éreznek irántuk, de felfogják agyilag is és sokszor szóvá is teszik, hogy csinosak(Vagy ha szóban nem is, de gondolatban igen), persze a legtöbb esetben ez mégcsak egy ártatlan dícséret, de így vagyunk beprogramozva.
2023. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
17%
#25 ezen logika szerint tehát az is normális ha egy felnőtt vonzódik kiskorúhoz
2023. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, ebben a korban a szerelem még nem úgy működik, ahogy később, írod is, hogy nem volt szexuális töltete igazából. Még pont a határ szerintem a 15 év, van, akinél ebben a korban még csak ártatlan "gyerekszerelmek" jöhetnek szóba, másoknál meg már ezerrel beindult a serdülőkor.

Meg ez amúgy is a múlt. Felnőttként nyilván nem helyes (és persze nem is legális, okkal) kiskorúakkal romantikus vagy szexuális kapcsolatot kezdeményezni, de valószínűleg nálad nem állnak fenn ilyen dolgok, és abból a szerelemből is "kinőttél".

2023. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

26

Nem vagyok hajlandó tovább vitatkozni, ha nem érted nem érted, nem tudok rajtad segíteni. Kérlek hogy ne kommentelj többet.

27

Természetesen nem vonzódom kislányokhoz és nem tudnék szerelmes lenni gyerekekbe. Az már más kérdés, hogy mi lenne ha újra találkoznék azzal a lánnyal. Kb 19 lehet most. Mindenesetre nagy csalódás volt amikor rájöttem hogy elvesztettem, senkinek nem kívánom azt a fél évet amíg kerestem és végül megértettem hogy ő nem akar velem beszélni. Ez nem azonnal volt, hanem egy évvel később.

2023. febr. 4. 07:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!