Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Erez valamit irantam? D

Figyelt kérdés
Van egy srac aki nagyon szerelmes belem. Vagyis eddig azt hittem. Folyamatosan konyorgott meg kuzdott ertem, eleg sokszor volt olyan hogy kavartunk de mindig lezartam. Most megprobalnam vele komolyan is. Meg is mondtam neki ezt de o meg beleszeretett egy masik lanyba par hete. Nyilvan azt mondta nekem hogy nem mert mar elvileg nem bizik es sokat csalodott bennem, ezert nem akarja velem ezt az egeszet. Ma azt mondta hogy legszivesebben egyikunket sem valasztana. Penteken Talalkoztunk par barattal es leult mellem reszegen a padra hogy o akkor most megcsokol engem. Elutasitottam mert nem szeretnek B opcio lenni a szamara. Ezek utan kepzeljetek el elkezdett engem kuvazni es mindennek elhordott. Megkerdeztek aznap a tobbiek tole hogy kit valasztana kettonk kozul (ezt is reszegen) es mondogatta a nevemet. De en meg nem tudok ugy szerelembe esni hogy o meg masba is szerelmes rajtam kivul.
2023. febr. 7. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két emberbe nem lehet szerelmes egyszerre, továbbá téged választott, szóval nem értem a dolgot. De már mindegy, eljátszottad az esélyed, máskor figyelj oda jobban.
2023. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezt o mondta nekem hogy a masik csajert is odaig van
2023. febr. 7. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Bocs én ezt... nem hiszem el XD! Ez valami véletlen egybeesés, vagy elterveztétek... mindegy itt van a válasz mindkettőtöknek... ez nagyon vicces XD

2023. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na itt az agyhalott kérdés tükörkérdése. Színvonalas kontent.
2023. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

#3


Vagy, üdv az interneten, ahol minden fake. Ami vicces, az inkább a kritikai és realitásérzéked teljes hiánya.

2023. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

3-mas vok

XD tudom, hogy nincs realistás érzékem..... mindig mindent elhiszek

De öhm köszönöm hogy szóltál, így újra eszembe juttatom, hogy egy hülye naiv vok, és nem kéne mindent elhinni....

De ez most feldobta a kedvem :D

2023. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!