Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha reménytelenü...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha reménytelenül szerelmes vagyok egy olyan fiúba, aki semmit sem érez irántam?

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg,4 hónappal ezelőtt.Nem találkoztam vele,csak láttam képen,és sokat beszéltem vele.Messze is lakik,na meg nem akar tőlem semmit.Még találkozni sem.(Oka van rá).Volt,hogy 1 hétig nem beszéltem vele,de nem bírtam tovább.Ha van olyan nap,amikor semmit nem ír vagy én nem írok neki,akkor nagyon depressziós leszek.Olyankor sírok,magamat bántom,és órákon át sétálgatok a lakásban.A tudat,hogy sosem fogom átölelni és vele lenni,teljesen kikészít.A nap 24 órájában Rá gondolok,róla álmodok.Van,hogy reggel felkelek és hányok,rosszul vagyok.(Ilyen azelőtt sosem volt).Van,hogy éjjel felkelek kb 8x,nem bírok aludni sem,egész nap fáradt vagyok,nem tudom elfelejteni.Meg tudnék halni érte...Én mondtam neki,hogy mit érzek,de nem nagyon érdekelte,lehet nem hiszi el,vagy nem tudom...Mit csináljak? Vagy mit mondjak neki? (A tiltás nem jó ötlet,mert rettenetesen hiányzik akkor.)
2017. máj. 21. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz szerelmes egy olyan emberbe, akit Sosem láttál élőben??


Mennyi a korod csajszi?

2017. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán nézz mást
2017. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!