Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy a barátom már nem érzi irántam azt amit régen?

Figyelt kérdés

A barátommal 4, majdnem 5 hónapja vagyunk együtt (4nap múlva lesz a hónapfordulonk)..

Nagyon szeretem, de szerintem Ő már nem szeret engem..

Az iskolában mikor szünetbe oda megyek hozzá nem foglalkozik velem, mert azt mondja, tanulni kell, és konkrétan elküld, és nem elég, hogy suliban le se szar, minden hétvégén megbeszéljük, hogy találkozunk, de Ő mindig lemondja..

És kb. ezt csinálja 2hónapja..tudom, hülye vagyok, hogy még nem szakítottam vele, de nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni még akkor se, ha így viselkedik velem!:(

És nem tudom, hogy kérdezzem meg, hogy Ő érez e még irántam valamit, mert félek, hogy abból veszekedés lenne és lehet, hogy a veszekedésből szakítás..és azt nem akarom!:(

Szerintetek mit tegyek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2017. okt. 24. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ő valóban nem szeret,akkor menthetetlen.
2017. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!