Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan juthatunk előrébb az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatunk előrébb az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel körülbelül másfél hónapja ismerkedünk. Sokat írogatunk egymásnak, komolyabb témákról is el tudunk beszélgetni. Viszont nem volt tisztázva, hogy mit szeretnénk egymástól. Kaptam tőle pozitív vissza jelzést, hogy kedveli a társaságom, én is többször mondtam neki, hogy szeretek vele beszélgetni és kedvelem. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy megtegyem-e az első lépést, nekem már érzéseim vannak iránta. Hamarosan újra találkozunk és szeretnék vele előrébb jutni. Szerintetek lehet, hogy már kialakult a részéről kötődés? Hogyan beszélhetnénk meg ezt élőben?

2023. febr. 12. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem próbálj meg egy kicsit romantikusabban viselkedni. Dicsérd meg a ruhájat, mond neki hogy csinos, bókolj. Személyesen is mond el hogy nagyon jól érzed magad vele. Ölelés, próbálj kialakítani egy meghitt pillanatot és csókold meg. Ha nem barátként kezdtetek ismerkedni és eddig minden jól ment, lehet csak arra vár hogy lépjetek tovább.
2023. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Támogatom amit #1-es ír, de szerintem a csókkal várjatok addig, amikor már biztosak vagytok benne, hogy mindketten készen álltok rá, és élvezni is fogjátok. Egyébként pedig (szintén rá hivatkozva) dicsérd meg hogy milyen csinosan áll neki az adott ruha, vagy mondjuk szép a haja, és utána megkérdezheted, hogy amúgy ő benne lenne-e egy kapcsolatban. Csak mert neked már vannak érzéseid amiket szeretnél vele megosztani. A többi már rajta áll. Sok sikert, írj ha van eredmény!
2023. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
Még várj,majd amikor ő is akarja
2023. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat :D Akkor majd valahogy kettőnkre terelem a témát és ha adja magát a helyzet, akkor megcsókolom.

#3-as szerinted honnan tudnám hogy ő mikor akarja?

2023. febr. 12. 21:17
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Személyesen a legjobb ezt intézni, szóval jó, hogy találkoztok. Üljetek majd le valahova, beszélgessetek, közben pedig finoman tapogatózhatsz, hogy van-e valaki, aki tetszik neki, mit gondol a kapcsolatokról és hasonlók.
2023. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

4.

Női jelzések

2023. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6 ez a "női jelzések" dolog gyakorlatban elég nehezen alkalmazható... Az állítólagos jelek eléggé félreértelmezhetőek, szóval nem hitegetném magam. Több negatív tapasztalatom is van, már jártam úgy hogy tetszettem a lánynak, de hónapokon át vártam egy megfelelő alkalomra, végül megunta és lekoptatott. Szóval nem megoldás tovább húzni, de azért köszi a véleményed
2023. febr. 12. 21:35
 8/26 anonim ***** válasza:
11%

7.

Mert nem tudod mikor milyen jelek vannak

2023. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
#7 Ha közel hajol hozzá, a szádat nézi és hasonlók, azt nehéz félreérteni.:)
2023. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen, azt persze észreveszem. De mivel nem tudom, hogy miként fog reagálni, ha felhozom a témát, biztos nem ezzel fog kezdeni
2023. febr. 12. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!