Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék felé közeledni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék felé közeledni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki most középiskolás végzős. Én jövőre fogok ballagni, de igazából a lényeg, hogy amióta megláttam mikor ebbe a suliba kezdtem járni felfigyeltem rá és lehet ez már rajongás, amit iránta érzek. Sosem szóltam hozzá, 2 közös barátunk van, de sajnos velem annyira nem közeli az a két ember, hogy tőlük segítséget kérjek. Viszont csak jót hallok és látok arról a srácról, és tudtommal nincs barátnője sem. Sok közös téma is lenne, de nem merem csak úgy megszólítani. Félek, hogy amire bátorságom lenne, már valaki más gyorsabb lesz nálam. Nem tudom mit tegyek, szeretnék vele jóban lenni, de félek az elutasítástól, mivel már 3 éve bejön eléggé rosszul érintene…

2022. dec. 11. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írj rá messengeren vagy vmien közösségin
2022. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már bekövettem instagramon de el sem fogadta, mert privát. Így inkább nem akarnék ilyenekkel próbálkozni, lehet csak beégnék vele
2022. dec. 11. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ahh sajnáloom, ha annyira bejöttél volna, visszajelölt volna
2022. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
de csak instan?
2022. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak instán, nem kockáztattam, hogy máshol is bejelölöm, ciki lett volna, ha ott is seenel
2022. dec. 11. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem használja az instáját, ennyiből még lehet bármi. Én azt tanácsolnám, hogy gyűjts bátorságot és beszélj vele valamikor.
2022. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Mi tartott 3 évig? 3 évig nem csináltál semmit? Félsz az emberektől vagy mi? Figyelj jól, mert ennél jobb tanácsot életedben nem fogsz kapni: Nincs semmi következménye, ha hozzászólsz emberekhez. A
2022. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
(Előző vagyok) Szóval: Azt mondhatsz amit akarsz, ne érdekeljen ki mit gondol, és ha őszintén beszélsz és azt mondod amit tényleg te szeretnél, ami igaz, akkor meg főképp nem kell félned, csak mondd, csak beszélj, írj rá, csinálj minden amit az emberek szoktak, mert enélkül elveszted emberi mivoltod. Ha más ok nélkül beszólogat idegeneknek, akkor te miért ne beszélhetnél valakivel akit meg akarsz ismerni.
2022. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!