Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek anyam miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyam miatt mondjak le rola?

Figyelt kérdés

Szoval van egy fiu aki tetszik,es hat en is a fiunak,meg nincs semmi koztunk,tegnap elmondtam anyumnak hogy van valaki,de lett egy nagyon rossz erzesem ezert ma inkabb azt mondtam hogy “jajj amugy az amit tegnap mondtam kamu volt,nem is tetszik a srac csak kivancsi voltam mit mondasz”.Es hat o erre azt mondta hogy “hat meglattalak volna azzal a kolyokkel az agyadat uttem volna ki”.

Magyarul szerintem nem nagyon szimpi neki.Megkerdeztem hogy mert mi baja,erre azt mondta hogy meg korai hogy baratom legyen,fiatalok vagyunk,alairom,de szerintem inkabb az szamit hogy valaki erzelmileg mennyire van felnove egy kapcsolathoz.A fiuval 1 ev van koztunk szoval nem is idosebb nalam sokkal.Anyamnak nagyon nem szimpi,es ez miatt annyira rossz erzesem van,nekem fontos lenne hogy jol kijojjon anyammal,es hat nem kizart hogy lesz valami koztunk a fiuval es hat ezt majd hogy adom be anyamnak “figyu a multkor a srac akire azt mondtam hogy nem is tetszik,tudod azzal osszejottem” ott kapnek akkora pofot hogy a fal adna a masikat.Szeretem,es ugy erzem hogy most anyam miatt valami megvaltozott,marmint az nem valtozott hogy szeretem,hanem lett egy ilyen rossz erzesem ez miatt hogy nem lehetunk egyutt anyam miatt,de hogyha lenne lehetosegem ettol fuggetlenul igen is osszejonnek vele,csak most van egy olyan erzesem hogy nem lehetunk egyutt,ha osszejonnenk valoszinuleg titokba tartanam amig lehet.

Anyamnak inkabb az a baj hogy fiatalok vagyunk.

Szerintetek anyam miatt mondjak le fiurol? Vagy felejtsem inkabb el?


2023. febr. 24. 23:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tudom picit zavaros ahogy leirtam ezert bocsii
2023. febr. 24. 23:19
 2/11 anonim válasza:
64%
Állj ki magadért, te nem az anyukád tulajdona vagy, el kell neki fogadnia ha van valakid.
2023. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
95%
Azért nem mindegy hány éves a kérdező....
2023. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? Max. 14-nek tippellek.
2023. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha teheted allj ki amgadért, később is hasznos lesz.
2023. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
16 éven alul tilos ide regisztrálni.
2023. febr. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért nem kell összevissza hazudozni...
2023. febr. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy 12 éves vagy 21 éves vagy.
2023. febr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi van?
2023. febr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se nézném annyira jó szemmel a 13 éves lányom pasis ügyeit... Viszont azt is tudom, hogy a tiltás semmit se ér a szerelemmel szemben, szóval akkor legalább próbálnék megoldásokat találni arra, hogy ne történjen semmi baj.

Nem tudom, hány éves vagy, de mondjuk 16 évesen már azt javaslom, hogy állj ki magadért.

2023. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!