Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondjam el a fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Másfél éve tetszik egy fiú, osztálytársam. Nem tudom, hogy mikor kellene elmondanom neki. Évközben, vagy nyáron, érettségi szünetben, vagy esetleg tavaszi szünetben. Nincs ötletem, mert mindehogyan rossz lenne. Nyáron is, mert úgy vannak programok, hogy látnánk egymást kb a nyár felénél. Szóval nem tudom.

Szerintetek?

17L



2023. febr. 25. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:
Elmondtam. Azt mondta atgondolja, és hogy koszoni szepen. Nem igen, de nem is nem. Én örülök, és buszek vagyok magamra hogx megettem
2023. márc. 28. 15:49
 22/69 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kérdező, volt bátorságod. Ha nemet is mond, te megtetted amit tudtál, és büszke vagyok rád én legalábbis. Ennél többet nehezen tudsz tenni, de kívánom, hogy legyél boldog :)
2023. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

Az igen, sok sikert a továbbiakban!

Ez az átgondolom kb azt jelenti, hogy talán kicsit zavarban lehetett, nem igazán tudta mit és hogyan válaszoljon neked, idő kell még összeszedi magát. Hiszek benne, hogy jó véleménnyel lesz rólad, hajrá! :D

2023. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Biztos vagyok benne, hogy zavarban volt, szerintem mindenki zavarban lenne egy ilyen után. Bízok benne én is, hogy átgondolja, és jó vélemennyel van rólam.

2023. márc. 28. 18:23
 25/69 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor idő kell neki.

Egy kicsit hagyjad, aztán majd beszélgess vele.

Nem kell faggatni, ki fog derülni így is.

2023. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:
Ha múlthéten mondtam el, ezen a heten hagyom, es ha ezen a heten addig nem beszeljuk meg, jovoheten kicsit probalhatok ,,kozeledni” beszelgetest kezdemenyezni??
2023. márc. 28. 18:59
 27/69 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érdemes egy hét után óvatosan közeledni felé. Nem is kell konrétan rákérdezni, elég ha érdeklődsz felőle, hogy esetleg tudtok-e valahol/mikor találkozni, sétálni egyet vagy beülni valahova.


De amúgy ha ő is kedvel téged, jó eséllyel keresni fog. Ha nem keres, az nem jelent jót. Erre szokták mondani, hogy ha nincs válasz, az is egy válasz.


Beállítottam figyelt kérdésnek, mert már érdekel mi lesz a vége, szóval ne okozz csalódást :D

2023. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:

Kis update:

Néha hozzámszól, olyan helyzetekben is amikor egyébként nem lenne muszáj. Tehát szerintem ha nem akarna beszélni velem nem szólna hozzám. Többször veszem észre, hogy néz.

Jövőhéten elmegyünk egy iskolai kirándulásra, ott tervezek vele beszélgetni, és remélem ő is fog keresni. Egyik este szeretnék félrevonulni vele kicsit megbeszélni a dolgainkat.

2023. ápr. 1. 18:07
 29/69 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd meg, drukkolunk nektek!
2023. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
100%
Izgatottan várjuk a fejleményeket! 😀
2023. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!