Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akinek tetszem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akinek tetszem, és lehet én is hajlanék a kapcsolatra, de visszataszit, hogy a fiúnak sokszor zsíros a haja, nem borotvakozik, stb. Mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

Nem gáz közölni valakivel, hogy legyen ápolt? Kicsit olyan, mintha a külső lenne számomra a legfobtosabb, ami nem igaz, de egyszerűen úgy érzem, nem lenne gusztusom az egésznapos izzadtságot magán hordó, helyenként borostás arcát, meg a szebb napokat látott fürtjeit simogatni... Mit tegyek? Mondjam meg, hogy figyeljen oda a külsejére, és akkor lehet járok vele?

17 éves lány vagyok, a srác 19.



2019. febr. 20. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez de cink. Mármint a kérdés...
2019. febr. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, ennyi
2019. febr. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
Az egy dolog, hogy megmondod neki, és tegyük fel, hogy a kapcsolat elején még oda is figyel rá. De mi lesz később?
2019. febr. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy azt mond neki hogy mossal mar hajat! Pszichologiailag kell ra hatni. Ha peldaul frissen mossott hajjal latod mond neki hogy milyen jol nez ki a haja, mit csinalt vele? Es akkor talan eszebe jut hogy apolt hajjal jobban nez ki. Borotvalkozassal meg ugyanezt
2019. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen össze illetek.

Egyáltalán ha meglátod és egy ilyen mocskos , mosdatlanon elgondolkozol akkor hajoljál oda.

2019. febr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ultra gáz, ne haragudj...

Az én elborult értékrendem szerint azért jön össze 2 ember, mert mondjuk beleszeretnek egymásba.

A "lehet én is hajlanék a kapcsolatra" eléggé messze van ettől.

Nagy sok értelme lenne összejönni vele...Minek? Talán gazdag? Vagy ciki a barinők előtt szinglinek lenni? Esetleg társfüggő vagy?

2019. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, ez nem mentség, de lehet olyan a haja a srácnak, mint nekem. Ha egy nap nem mosom meg, másnap brutálisan néz ki, gyorsan zsírosodik a hajam. Én azzal oldom meg, hogy napi szinten kell hajat mosnom. Azért írtam, hogy nem mentség, mert ennek ellenére minden nap megmosom, mert nem akarok igénytelennek tűnni.
2019. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem picit hosszabb göndör hajam van és 2-3 naponként megkell mosnom, de tesióra után borzalmasan néz ki mindig.

Szóval, ha nem tetszik, akkor nem kell foglalkozno vele, ahogy szoktam mondani, lehet miattad megváltozna, de szerintem nem nagyon.

17/f

2019. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!