Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá hogy össze jöjjön!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy össze jöjjön!?

Figyelt kérdés

Szóval,16 éves fiú vagyok.

És járok edzeni minden nap,ahol nagyon megtetszett egy 25 éves körüli lány.

És az lenne a kérdésem hogy lenne e nála esélyem?

Dolgozok is és erős is vagyok szóval megtudnám védeni is és pénzem is van szóval nem az van hogy anyuci kicsi fia.

Egyébként sokkal érettebb vagyok az átlagnál mint kinézetre mint gondolkodásilag.

Nem szeretném elengedni mindennél jobban szeretném őt...



2023. márc. 1. 12:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egy kicsit rosszul fogalmaztam,nem az a kérdésem hogy lenne e esélyem nála,mert ezt nyilván csak ő tudja,hanem az hogy van e értelme be probálkoznom nála?szokott nézni engem és az isntagram oldalam is mindig figyeli.
2023. márc. 1. 12:59
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Bármennyire is fáj, nincs
2023. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Mondd el neki, lehet azt mondja próbáljátok meg.
2023. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
99% hogy lekoptat. Ha úgy erzed megéri azért az 1%-ert akkor hajrá.
2023. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Miért 99% azért mert 16 éves vagyok?hidd el százszor többet megtennék érte mint egy átlag huszonéves.

Ez csak egy kor egy szám szerintem semmit nem számít,az számít hogy fejben mennyire vagy rendben mégegyszer írom SZERINTEM.

2023. márc. 1. 14:38
 6/21 A kérdező kommentje:
Illetve írjátok már hogy fiú vagy lány írja a választ köszi!:)
2023. márc. 1. 14:39
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Esély van rá, ennyit tudok írni.

20F

2023. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

#5 igen, azért mert 16 vagy. Sorolom - általános dolgok lesznek, szóval lehet nem mind igaz rád/rá, de mivel nem ismeritek egymást ezek teljesen jogosan feltételezhetők.


- Más életszakasz: ő kibulizta magát, mostmár lassan megnyugszik, biztonságra vágyik (esetleg par even belül házasság, gyerekek). Ezzel szemben előtted még ott a fiatalság, bulizni, élni, ismerkedni akarsz, eszed ágaban sincs megnyugodni, nem hogy családot alapítani még 10+ évig.


- Társadalmilag nem elfogadott. Még az is nehezen, hogy a pasi 10 évvel idősebb ilyen korban, nem hogy a nő.

2023. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na igen épp ezt mondom én rohadtul nem akarok bulizni,magyarán ba*ni össze vissza mindenkivel,hanem egy normális kapcsolatot ahol 4-5 év után akár gyerekről is lehetne szó..

Dehát rohadt nehéz egy ilyen nőt/lányt találni aki ugyanígy gondolkodna mint én.

Egyszer volt nálam fiatalabb barátnőm többet se kell rohadt gyerekes volt...

2023. márc. 1. 19:08
 10/21 A kérdező kommentje:

Az meg hogy társadalmilag nem elfogadott azt magadról le*arom.

Az számítana hogy ő mit gondol,illetve én.

2023. márc. 1. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!