Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá hogy össze jöjjön!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy össze jöjjön!?

Figyelt kérdés

Szóval,16 éves fiú vagyok.

És járok edzeni minden nap,ahol nagyon megtetszett egy 25 éves körüli lány.

És az lenne a kérdésem hogy lenne e nála esélyem?

Dolgozok is és erős is vagyok szóval megtudnám védeni is és pénzem is van szóval nem az van hogy anyuci kicsi fia.

Egyébként sokkal érettebb vagyok az átlagnál mint kinézetre mint gondolkodásilag.

Nem szeretném elengedni mindennél jobban szeretném őt...



2023. márc. 1. 12:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Magasról**

Kijavit a telefon.

2023. márc. 1. 19:10
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt értem hogy te most úgy gondolod hogy meg tudnál állapodni, de általában akik így gondoljak azoknak a töredéke marad ezen az allásponton miután megtapasztalta a bulizást. Sokan megtapasztalják és többet akarnak, próbalkozni, kipróbálni magukat. Lehet nem esel ezek közé, de ezt addig nem tudhatod míg ki nem próbáltad. Addig pedig akármilyen határozottan is mondod, senki nem tudja (még te sem).


Az pedig, hogy a társadalki normákat te magasról lesz@rod, még nem jelent semmit, neki is tennie kell rájuk. Plusz ott van a család, ami általában fontosabb mint egy alakuló, több sebből vérző kapcsolat, akik valószínűleg tamogatnának egy ilyen kapcsolatot.


Raadasul az, hogy így gondolkodsz arra vall hogy még tapasztalatlan vagy, akármilyen éretten is próbálod megfogalmazni a mondandodat (ami amúgy nagyon szimpatikus, értékelendő, de a korodat nem tagadhatod le sokkal)

2023. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Minek tagadnám le?

Igen a család fontos hogy mit gondol,de gondolkozzunk logikusan.

Ha a család szeret akkor úgy fog szeretni ahogy vagy és ahogy döntesz.

Ha most én úgy döntök hogy vele szeretnék lenni,akkor támogatni fognak mert nekik számít hogy nekem mi a fontos mivel szeretnek.

2023. márc. 1. 23:28
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Számít számít, de az fontosabb, hogy megvédjenek egy rossz döntéstől. És hiaba lennél te boldog, lehet úgy gondolnák, hogy nem neked való a lany, túl idős, akármi. Ez esetben viszont pont azért elleneznék, mert szeretnek.
2023. márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Apafej! Ha azt a csajt akarod felszedni, akkor miért itt kérsz megerősítést? Csapj a lovak közé, aztán ragadd el, ha tudod. Ha nem tudod, akkor is meglesz a lelki békéd, ha tudod, hogy te legalább megtettél mindent az ügy érdekében.
2023. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem hiszem hogy olyan érett lennél, mint ahogy te azt hiszed. Tuti hogy nem vagy alkalmas most család apának.

Lehet éretttebb vagy a korosztályodnál, de nem vagy olyan érett mint egy fenőt. Nem tudod nem ismered, már pedig ez az egyik legfontosabb része az erettsegnek. Azért fontos a kor, mert tapasztalatból tanul az ember, és minél többet élsz annál tapasztaltabb vagx, többet tudsz és igen tényleg fontos a szellemi cucc de nem csak ennyiből all.

Amúgy meg ha nem tudod nem ismered a dolgokat, addig nem is szabad bármit kijelenteni, főleg nem ilyen magabiztosan. Pl egy lúzer srác aki 15 évesen a tanulásra szentelne életet 18 évesen bulizóssá válik. Lehet továbbra is tanulos, de simán lehet bulizós is egyszerre.

És a gyereknevelés... tudod miért akarnak gyereket? Mert tovább akarjak adni azt amit tudnak. Tudást az életről. Őszintén mennyit tudsz róla? Tudod azt hogy milyen egy ember a buliban? Mire hajlamos? Mik a maximumjai? Milyen emberek léteznek? Mit csinálna egy ember xy helyzetben? Hogyan reagálsz ha....? Voltál már majdnem depressziós, hogy tud milyen amikor tényleg probléma van, és tudod hogyan kell kimászni ebből a gödörből? Milyen az amikor minden sz@rnak tűnik. Egy felnőtt tudja ezeket, mert megélte, és tud segíteni a gyerekének, ha ő ilyen helyzetbe szorul. Nem kell depressziós baj lenni, de tudni mi az a probléma. Márpedig ezt a felnőtt ismeri. 16 évesen nem biztos hogy tudod, mert az az életkor, amikor tényleg sz@rban vagy később jönnek el. Éretségi? Elköltözés? Külföldön boldogulni, mert ott tanulsz? Amikor úgy érzed tényleg egyedül vagy egy tök random helyen és senki nem akar segíteni, nem tud, nem akarod őket terhelni a saját problémaiddal, mert nekik van elég... tudod? :(

Amúgy aki érett nem szokot nyafogni arról, hogy valaki éretlen tudom.... nagyon jól tudom ezt, mert éretlen vagyok. Nem kérdezi miért gondolják ezt mások. Nem önfejű, hanem legalább megpróbálja érteni azokat, és csak utána mondja a magáét. Bele gondol a dolgokba... komolyan. És megérti. Lehet nem tetszik neki, de nem nyafog, mert érti. Te gondoltál már más helyzetébe? Sztem az érettség szó azt jelenti, hogy mások igényeit előrébb rakni mint a sajátomat. Amikor apával veszekedtem, és tudom, hogy az egész egy félre értés, még se mondtam meg neki, nem kell neki több gond, eltűröm, mert tudom hogy neki sz&rabb. Pedig nagyon nem volt igaza. Amikor a tanároknak idegesítő a gyerek, még sem buktatja meg, hanem próbál segíteni rajta, pedig kirv@ra kiakasztja őt, hisz másoknak akar tanítani. Az már más kérdés hogy sok tanár egy ***** és totál gyerekes. Nem, nem azt mondjuk hogy a család szeret, ezért fogadjak el, hanem abba bele gondolni, milyen lehet az ő helyzetükben lenni. És tényleg valóságnak képzelni, nem csak, Ha! Én biztos így és így csináltam volna, hanem abba belegondolni hogy ott van a munka, hogy pénz, gyerek, házi munka..... egy élet van rájuk bízva, nem csak a sajátjuk, más is ott van és felelősséget kell vállalni értük....

Én mint egy érettlenebb ember úgy látom, hogy te nem vagy olyan érett mint amilyennek te hiszed magad. Egy érett ember mindig tudni fogja, hogy kell még tanulnia... főleg 16 évesen

Amúgy bulizni, nem biztos olyan, mint te annak gondolod. Ez a kor és a másik ég és föld. Ha ezt nem érted nem talállak elég érettnek. :( Bár őszintén remélem tényleg olyan érett vagy, és azért nem vagy gyerekes. Sztem nem baj a korkülönbség, ha szellemileg olyan érett vagy, de akkor tényleg annak kell lenned. Bár őszintén nem hiszek abban, hogy 16 éves felnőtt legyen. És abban sem hiszek, hogy te annyira érett vagy mint egy felnőtt. Ha reálisak vagyunk, akkor biztos lepattint a csaj, mármint képzeld magad a helyébe.... összejönnél egy majdnem 10 évvel fiatalabbal? Nem.... bár te ismered őt, te tudod igazán a helyzetet.

Amúgy ha ennyire makacsul állítod igazad, akkor miért kérded? XD

2023. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy ilyen hosszan le írtad,igen én bele gondoltam ezekbe a dolgokba,és igen tudom kifogtok nevetni,de bármire képes lennék érte úgy érzem...

És igen iagazad van a dolgokban,csak nem ismertek ti sem engem.

De már sajnos 16 évesen nagyon sok szart kellet át élnem,annyian át basztak hogy azt még én sem hiszem el,és ez csak annak köszönhető hogy jó lelkű voltam és naiv,amiből szintén tanultam és soha senkiben nem fogok megbízni.

És sajnos olyan családban élek ahol teljes szivukbol segitenének,de nem tudnak gondolom érted..

És hát muszáj csak magamra számítanom.

Igen vannak pillanatok amikor rohadt gyerekes vagyok,de mindenkinek van,mindenkiben van egy kis bolondság és kell is muszáj mert másképp megbolondulunk ebben a szar világban..

2023. márc. 2. 20:07
 18/21 A kérdező kommentje:

Egyébként azért kérdezem,mert kíváncsi vagyok a véleményetekre (a normális véleményekrol)

És köszi mégegyszer,azt még elárulod hogy fiú voltál e vagy lány?aki ezt a regényt írta.

2023. márc. 2. 20:08
 19/21 anonim ***** válasza:
Lány vagyok :) és roh@dt gyerekes. Egyáltalán nem csalódtam benned, és ennek NAGYOOOOOON ÖRÜLÖK XDD! Bocsi, csak.... na mindegy ilyen a természetem. Hát, ha annyira szereted akkor sok szerencsét, és.... sajnálom, hogy rossz dolgokat kellet átélned, de sok jó dolog van még az életben :)
2023. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja és bocsánat ha kicsit kötekedő lett az üzenetem
2023. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!