Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha nem vagyok jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem vagyok jó képű és ha szeretnék egy olyan lánnyal meg ismerkedni aki csinos és kedves lehet rá esély még így is hogy össze jöjjön bármi is vele?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen csak egy szép vastag pénztárcának kell lenni meg egy BMW-nek és akkor ha egy igazi barlangi troll is vagy, simán szétteszi neked.
2019. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Tudod hányszor hallottam már ezt a szöveget ??? Nem akarom el hinni hogy az összes csaj ilyen lenne amit most írtál ! Én hiszem hogy van normális és kedves lány is ezen a földön! Boldog újévet !
2019. jan. 1. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Miért ne?
2019. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nagyon rosszul hiszed. Hidd el, én se vagyok egy nagyszám pasi és nem is nagyon volt senkim, egész addig, amíg nem kerültem be egy jó helyre egy jó fizetéssel. Azóta, hogy látják rajtam, hogy kb bármit megtehetek és mindig szalonautóval járok annyi csaj mondd igent amennyit csak akarok.
2019. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért az is számít, mióta ismeritek egymást, te hány éves vagy, ő hány éves, stb
2019. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 én 22 ő 16 a nagybátyámnak a nevelt lánya több mint 10 éve
2019. jan. 1. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt felejtsd el. Öreg is vagy hozzá ráadásul egy rokon nevelt lánya. Mégha nem is vérrokon, de akkoris gáz.
2019. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attol hogy magadat nem látod helyesnek honnan tudod hogy a lánynak nem vagy e az esete
2019. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyél magabiztos

Bár én is 16 vagyok és össze nem jönnek egy 22 evéssel ....

De van 1 barátnőm ,aki csak ilyen 23-28 éveseknek beszélget mert idősebbnek néz ki mint 16 és érett is ,így jól elvan azzal a korosztályal .

Illetve nevelt lány ,hát nekem van egy "mostoha "anyukám és ha az ő rokona kárba össze jönni velem tutira nem hagyná és én se .


Illetve mit értesz bármi alatt ,mert hogy lefeküdni nem fog veled az biztos és nem hiszem ,hogy várnál rá 1 évet vagy hónapokat ....


16/L

2019. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!