Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy személyes beszélgetés??

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban, aki eggyel kisebb osztályba jár mint én, de velem egy idős. Írtam már neki két levelet, mindkettőt megkapta. Az elsőbe leírtam hogy tetszik, meg eléggé beléestem. Nem is volt nehéz eljuttatni neki, mivel levelezés folyt a suliban Valentin nap alkalmából, és pont az osztályom kézbesítette a leveleket osztályokra bontva. (Nem láttam más levelet ami neki lett volna címezve). Kissé elkésve kapta meg a levelem, aminek igazából örülök, mivel volt 2 hetem felkészülni a reakciójára, ami nem jött szemkontaktuson és mosolygáson kívül, amit eddig is megkaptam. A második levelemben leírtam neki a kisebb incidenst, ami ugyan is az, hogy a barátnőm megírta neki hogy "szeretlek". Igen ott lett volna az esély hogy visszavonjam, de ha igaz akkor nincs miért tagadni, ezt le is írtam a levélben. Leírtam neki hogy igazából nem én írtam, de szeretem szóval ja. De erre a válasza az volt hogy "majd elmúlik". Picit megtörtem de nem adtam fel a reményt. Az utó iratban leírtam neki hogy inkább szeretnék személyesen beszélni mint instagramon. Erre jott is a 'válasz' ami nem más volt hogy letiltott mindenhonnan instán.

Másnap épp az egyik barátommal bolondkodtam, amikor azt vettem észre hogy Ő és a haverja ott állnak a folyosón és engem néznek. Kis remény csillant fel bennem hogy talán a haverja bátorította, de én le voltam kötve valaki mással, és nem mert odajönni. Aztán visszamentek az osztályukba.

Hogyan tudnék vele így beszélgetést kezdeni?

Egyébként már november óta beszélgettünk kisebb nagyobb közökkel. Igazából én egy csomó kérdést feltettem, ő válaszolt, nem igazán mutatott ki egy ideig semmi jelet. Aztán farsangi buli volt, és produkció kellett osztályonként, én meg jelentkeztem táncolni pár lánnyal még az osztályomból. Ő is ott volt, és az volt a célom hogy belémzúgjon, tök mindegy hogy. Emiatt a tánchoz egy eléggé testhez simuló, V nyakú ujjatlant vettem fel, ami kiadta az adottságaim.. Azóta igazából másképp viszonyult írásban, és többször mosolygott rám.

Picit hosszú, de kaphatnék véleményt??


2023. márc. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, kaphatsz: engedd el a francba! srác éretlen is, hogy kezelje a szitut, illetve nem hiszem, hogy bejössz neki.

van kismillió másik srác, aki jobban fog értékelni, még kb azt az időt sem érte meg, hogy ezt a hosszú kérdést megírd 😉

2023. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltott, akkor éretlen egy kapcsolathoz, engedd el.
2023. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen kifejezte, hogy nem kíváncsi rád, kár vele foglalkozni ezentún.:/
2023. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Engedd el szerintem is :/ A srác még éretlen, majd találsz valaki jobbat, aki megbecsül és értékel, ne siettesd és ne hagyjon el a remény <3
2023. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy nem kíváncsi rád. A legegyszerűbb, hogy tovább állsz.
2023. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!