Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a trükk működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a trükk működhet?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki már jó ideje tetszik. Élőben sokat nem beszéltünk, chaten se. Szeptemberig akartam várni vele, de most eszembe jutott egy trükk:

Ráírok azzal a kérdéssel, hogy nem őt láttam-e valahol a városban. Bármit válaszol, utána már el is kezdődhetne a beszélgetés. Szerintetek működhet, vagy teljesen esélytelen?

16/F



2022. júl. 27. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha a célod, hogy megszólítsd simán.
2022. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
És ha annyit ír, hogy "de igen" vagy "nem" akkor? Mást találnék ki.
2022. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Persze, működhet, hahrá!
2022. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Én nem írnám ezt, de nagy bajod nem lehet belőle.
2022. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2-es Nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy mit kéne írni neki, és ezt találtam ki. De ha te tudsz jobbat, mondhatod.
2022. júl. 28. 07:33
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Beszélgetés lehet belőle, csak nekem kicsit fura lenne, hogy valaki miért ír rám azzal, hogy látott a varosban.
2022. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Megkérdezheted, hogy telik a nyara eddig, ez is egy jó kezdés szerintem.
2022. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Én is inkább ezt írnám amit a 7es mond, ha mindenképp chatelni akarsz vele. Biztos jól esne neki ha érdeklődsz, bár ha nem szoktatok még élőben beszélgetni lehet kicsit meglepődik. A láttalak a városban nem jó, meg aztán ha megkérdezi mikor és hol, mit mondasz?
2022. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ráírnék a nyaras kérdéssel, csak az a helyzet, hogy már a nyáron kérdeztem tőle egy furcsát, és biztos hogy hülyének néz/nézett. Ja, és azóta sem beszéltünk. Nem tudom, hogy várjak-e szeptemberig, vagy írjak neki még most. Akár a nyárral...
2022. júl. 28. 18:26
 10/23 anonim ***** válasza:
11%

Ird neki eloszor amit kitalaltak: teged lattalak a varosban? Aztan ha arra jon valami sima igen/nem, es nem folytatja a beszelgetest meg ramehetsz a milyen volt a nyarad kerdessel.

Ha az az nuku akkor hagyd. Hagyd orokre es nezz mas lany utan.

2022. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!