Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy egy fiú nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy fiú nem mutatja ki igazán a szerelmet?

Figyelt kérdés

Én lányként tudom magamról, hogy ha szeretek egy srácot (plátóian) hajlamos vagyok annyira visszafogni az érzelmeimet, hogy abból kb semmi se jön le másoknak, főleg nem neki. Nyilván van olyan hogy keresem a társaságát, és beszélgetést kezdeményezek, de mivel félek hogy túl egyértelműen lesz, és rögtön levágja mi a szitu.

Szoooval ha kívülről nézem a helyzetet, akkor olyan, hogy mindenkivel felszabadultan nevetgélek, tök jól kijövünk, és mintha őt meg semmibe venném xd pedig éppen őt szeretem.



Ez introvertáltabb, az érzéseiket inkább magukba fojtó srácoknál mennyire jellemző amúgy?



2023. márc. 4. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktak ilyet csinálni fiúk is
Nem igazán jellemző
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, sokaknál van ez így, főleg akkor, ha félénkek.
2023. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenül bárkinek lehetnek ilyen jellegű tulajdonságai, nincs ebben semmi különös.
2023. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Kimutatja a szerelmét, csak közeledj felé.
2023. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

persze, önbizalomhiányosok szoktak.

tinikoromban is ilyen voltam

2023. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
"Ez introvertáltabb, az érzéseiket inkább magukba fojtó srácoknál mennyire jellemző amúgy?" - Eléggé, hiszen ahogy írtad is, eléggé magukba fojtanak minden érzelmet, így a tetszést is.
2023. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
A szerelem nem egy komoly dolog, viccnek is rossz, ne parázz ezen, tanuld meg kezelni az érzéseidet és szarj le mindenkit.
2023. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Én olyan vagyok, hogy amég meg nem ismerkedünk, de bejön addig semmi jelét nem látni rajtam, ha viszont összejövünk akkor ki tudom mutatni.
2023. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6os!

a szerelem szerintem komoly dolog, a tinikori fellángolás az ami kevésbé komoly.

De amúgy igen, meg kéne tanulnom kezelni az érzéseimet, meg ez igaz úúúgy kb mindenkire

2023. márc. 5. 09:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, valahogy sejtettem, hogy ez nemtől független, de azért vannak eltérések gondolom
2023. márc. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!