Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy lányba, és ő is ennek a jeleit mutatja felém, "pillangói vannak" olykor, és még OLYAN dolgokról is szoktunk beszélni, de barátja van? Van rá esély, hogy változtasson?

Figyelt kérdés

A lányba 3 éve vagyok szerelmes, a barátjával lassan 2 éve lesz együtt. Súlyos fizikai kontakt nem történt közöttünk - nem feküdtünk le, nem csókolóztunk -, de én már nagyon vágyom rá, és elmondása szerint ő is, viszont a barátja ezt megakadályozza. Nagyon zárt személyiség, és voltak már a "kapcsolatunkban" szünetek is, viszont a legutóbbi után, ami most augusztus-szeptemberben volt, valami más, és nyitottabb. Szerintetek ez mit jelenthet?

OLYAN dolog = szeretkezés, stb, ha valakinek nem lenne egyértelmű.

17 éves fiú vagyok.


2018. okt. 28. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
De gyász vagy. Nem veszed észre, hogy csak játszik veled? Inkább keress egy rendes lányt aki tisztel téged.
2018. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!