Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fiú, akibe 3 éve szerelmes vagyok, ezt azonban ő nem viszonozta/viszonozza. Próbáltam reménykedni benne, hogy mégis, jeleket látni, belegondolni dolgokat az egészbe, de hiába, mert nem vesz észre, ő nem szeret viszont. Úgy érzem, nem akarom, és nem tudom őt "elengedni". Fáj, hogy ő nem érez ugyanígy irántam, pedig annyira próbáltam változni. Egyszerűen nem tudom, hogy felejthetném el. Mivel az utóbbi fél-egy évben alig láttam, egy kicsit könnyebb volt. De nem tud kimenni a fejemből, vele kelek, vele fekszek. Nem tudom, mit tehetnék. Ha van valami tanácsotok, kérlek írjátok le. Előre is köszönöm!

2023. márc. 5. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki, hogy tud-e róla. Volt-e valamilyen szintű kapcsolatod vele.


De nem is biztos, hogy fontos ez.


Ha valaki nem vonzódik irántad, arról ő nem tehet. Tehát már régen el kellett volna engedned.

Az életnek mennie kell tovább.

Új kapcsolatok felé.

Erre nincs különösebb recept, mint hogy éled az életedet. Tanulsz, sportolsz, művelődsz, új ismerősöket szerzel.

2023. márc. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kültél jeleket felé, beszélgettél vele ? Vagy csak szerelmes vagy belé, de ő nem tudja, mert nem küldtél jeleket
2023. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy egy impulzus kell neked, hogy kizökkenj, például egy másik srác.
2023. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem lévőkkel. Adtál neki bármilyen jelet, amit visszautasított, vagy csak szimplán nem szokott nézni és ezért azt hiszed, hogy nem vagy szimpi neki? Mert ha még semmi jelet nem adtál neki, akkor azt kéne elkezdeni, ha pedig már visszautasított, akkor még el kéne engedni.
2023. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az volt, hogy tetszett nagyon egy fiú és azt hittem hogy őt én nem érdeklem. Elkezdtünk beszélgetni, erre kiderült, hogy 2 éve szerelmes belém. Sztem a fiúknak sokkal nehezebb kimutatni az érzéseiket, szóval sztem simán lehet hogy a pasi érez irántad vmit... sztem beszélj a pasival, hogy tisztán lásd te is és ő is a dolgokat

KITARTÁS!!

2023. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát, ez egy kicsit azt hiszem bonyolult. Az elején elmondtam egy barátnőmnek, hogy tetszik ez a fiú, ő pedig kikotyogta, és megtudta. Addig nem igazán volt semmi kapcsolat. A szemembe nem reagált semmit, azt pedig nem tudom, hogy a hátam mögött mit mondott/gondolt. Ezek után pedig egy baráti társaságba kerültünk, de nagyon ritkán beszélgettünk, akkor is csak csoportokban. Egyszer pedig azt mondta, hogy annak ellenére ami történt, örül, hogy jóba maradtunk. Szóval...Azóta kikerültem a társaságból, köszönőviszonyban vagyunk, nézzük egymást, és ennyi.
2023. márc. 5. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezt szokták friendzone-nak hívni.:/
2023. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre valóban illik a friendzone kifejezés, vagyis magas színvonalú kapcsolat már nemigen lesz a dologból, ettől függetlenül még egy közelebbi baráti viszonyt ki tudsz vele alakítani, ha ő is akarja.
2023. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! 8-as, nem hinném, hogy lehet már ebből barátság, nem tudnék ahogy közeledni felé, meghát, ha többet érzek, úgysincs semmi értelme.
2023. márc. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!