Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék valakit elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék valakit elfelejteni?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly ősszel megtetszett nagyon durván egy srác, akivel egy suliba járok. Elején nem igazán figyelt fel rám, ezért de lehet másért is kisebb depresszioba estem. Akkor még nem fogtam fel, de így visszagondolva már tudom. Késöbb elkezdtem érezni, hogy felfigyel rám. Mosologtunk midnig egymásra ha megláttuk a másikat meg néha köszöngettünk is. Igaz csak pár szót váltottunk. Tudtam, hogy a barátai is tudnak róla, de gondoltam csak egyikünk se mer lépni vagy annyira nem is akar. Jött a nyári szünet, amikor kezdtem már hagyni az egédz dolgot de azért akkor is még sokat gondoltam rá de inkabb, mint szép emlék ami megmaradt az évből. Elkezdödött a suli és már rögtön az első nap leállt velem flörtölni. Én előszőr nem akartam, hanem csak el akartam felejteni az egészet. Ő csak foylamatosan mosolygott és végigmert, de tényleg ugy mint akit érdekelnék vagy legalább egy picit is bejönnék neki. Párszor oda is jött hozzám beszélni. Végül pár hét múlva elkezdtem újra kisebb érzéseket táplálni felé. Minden szép és jó volt csak aztán kiderült, hogy van barátnője, aki szintén a sulinkba jár. Közben meg így flörtölget velem. Ilyenkor mit érez vagy ez igy mi???

El szeretném felejteni, de közben nem is mert sokat hozzá adott az életemhez, viszont érzem h mégtöbbet vett el.

Valaki esetleg tudna segiteni?



2022. okt. 29. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mással
2022. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd össze azokat, amiket nem szeretsz benne, és ha érzed hogy megint csábítana el, akkor vedd elő a lapot és olvasd el párszor/mondd el magadban

Olyanokra gondolok, hogy van barátnője, mégis húzza az agyad, ilyesmik

Remélem ez segít valamennyire


+határozd el magadban, hogy te semmit nem akarsz tőle ("El szeretném felejteni, de közben nem is"--attól még hogy lezárod ezt a dolgot, nem fogod elfelejteni a hozzá kapcsolódó emlékeidet)


na meg amit az 1. írt: kezdj el ismerkedni mással/másokkal

2022. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Az is lehet, hogy amilyen veled, olyan minden lánnyal. Ez igazából eléggé fordított pszichológia, hiszen minél jobban akarsz valakit elfelejteni annál nehezebb lesz. Hagyj időt, esetleg beszélt meg magaddal az érzéseidet, a fiúval kapcsolatosan, értsd meg mit érzel, ismerkedj más srácokkal és idővel

szerintem el is felejted.

2022. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Keress másikat
2022. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne akarj elfeledni senkit és semmit. Minden okkal van az életedben. Ha úgy érzed valami nem jó, az azért van mert szükség van a rosszra ahhoz hogy később abból valami jó legyen.


A fiúk ilyenek... Nem lehet rajtuk kiigazodni. De pont ezért olyan csodálatosak.

Valószínűleg ennek a csávónak még nem nőtt be egészen a feje lágya. De ez jellemző.


Ami fontos, hogy egy fiú miatt se érezd magad rosszul. Szeresd magad, fogadd el magad, légy vidám és pozitív kisugárzású.

A boldogság vonzó. Egy fiú sem szeretne depressziós lányt maga mellé mert őszintén... Az csak púp lenne a fiú hátán. Olyan kell nekik, aki szebbé teszi a napjukat.

És hidd el ha vidám leszel, egyszer csak jönni fog valaki, aki imádni fog és teljesen el fogod felejteni az előzőt^^


Csak várj türelmesen. Minden eljön a maga idejében. Első sorban magadra koncentrálj!

2022. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!