Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek h már nem érzem a tüzet, vagy egyáltalán elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve ismeremem ezt az aranyos kedves lányt, viszont valahogy nem tesz boldoggá..., ő kimaxolja magát, ezt úgy értem hogy időileg és enegiailag, tehát ő többet nem tudna tenni mert van más dolga is, otthon háztartástban. Csak valahogy én már nem érzem azt hogy hozzá kötődök, értem én h reggel meg este megírjuk egymásnak a jó reggelt/ jó éjszakát üzit meg napközbe írogatunk picit meg hétvégente talizunk, csak valahogy kevés nekem...

Lehet egyáltalán ilyen érzésem/(meglátásom) vagy csak én gondolom rosszul?


Kérlek segítsetek, nem akarom őt se összetörni mert teljes szívéből szeret, még akkor is ha megbántom.


A segítő válaszokat meg előre is köszönöm!



2023. márc. 7. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak őszintén, tapintatosan, egyenesen. Szánalomból ne maradj vele.

Mondjuk, ne nagy megpróbáltatásai, pl. vizsgaidőszak közepette mondd meg neki, de ne nagyon rabold az idejét.


Ha kér valami indokot, akkor legyél vele őszinte, de akkor is lovagias és nagyvonalú.

2023. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Figyelj, ez ha te nem szereted egy idő után ráfog jönni és az még jobban fog fájni neki, minthogy most mondod el, hogy nem érzed már azt mint régen. Számodra ez a kapcsolat már véget ért. Jobb most mintsem később.
2023. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Búcsúszex, meg ilyesmi semmiképpen ne legyen, és ne hitegesd, ha nincs remény. Ha kérdezi, mondd el, hogy mi zavart.


De esetleg szakítás helyett megpróbálhatod megbeszélni vele a problémádat, hátha nem is az van, hogy nem szereted, csak egy rakás dolog zavar. Aztán ha nem tud vagy nem is akar rajta változtatni, akkor még mindig lehet szakítani.

2023. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából ha beszélhetünk így akkor ilyen 20-80%-ban van a mi kapcsolatunk. Ezt úgy értem h 20%a boldogság, amiért megéri küzdeni(szerintem), a 80% meg az ami veszekedéssel, magánnyal vagy szomorkodással tellik, egyedül.

És ezeket nem érzem hanem ezek tények.

2023. márc. 7. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor...
2023. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És az utóbbi időbe nagyon megértőnek kellett lennem, például h nem szeret beszélgetni, meghogy szülei nem engednek semmilyen programot amit ketten csinálhatnánk, nagyon kevés ideje van velem foglalkozni mert mos főz takarít tesóira vigyáz tanul stb...

Csak az a baj hogy a megértések táska kezd kifogyni, sőt...

2023. márc. 7. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Már két hónapos kérdés, azóta remélhetőleg lerendezted, dehát dehogy szeretett teljes szívből, ezt te honnan vetted? Csak áltattad magad! Ha teljes szívből szeretett volna, akkor a No. 1, hogy talál rád időt, nem pedig mindenféle kifogásokat. Te pont azért ábrándultál ki belőle, mert ő már nem szeretett.
2023. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!