Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el a legjobb...

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy nem vagyok 100%-osan hetero? Egyáltalán elmondjam?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy másként tekintene rám és esetleg félreértené egyes gesztusaimat vagy megnyilvánulásaimat. Szerintetek?

2015. aug. 18. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint hogy biszex vagy? Ha elmondod, tedd hozzá, hogy neked a barátságotok nagyon fontos, nem fogsz vele kikezdeni.
2015. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez akár jól is elsülhet ha megmondod neki és ha esetleg kiderül, hogy ő szintén hasonlókat érez, akkor meg pláne még izgalmasabb dolog bontakozhat ki...
2015. aug. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kh kh válasza:
100%

Ha tényleg jó barátod, mondd csak el. Tetszik Neked? Ha igen, akkor ezzel óvatosan, várd ki, mit/hogyan reagál. Ha nem, akkor nyugtasd meg, hogy nincs mit félreértenie.

Ugyanakkor óvatosan, csak abban az esetben vallj színt, ha százszázalékosan tudod, megbízható.

Én elmondtam egy barátomnak a "helyzetet", azt hittem megbízható, egy hét múlva a fél suli rajtam csámcsogott. Szóval gondold át.

Egy másik jó barátom teljesen természetesnek vette, nevetett is, mikor elég félénken nyíltam meg. Ugyanúgy megölel, megpuszil, stb., mint azelőtt, hogy a szexualitást szóba hoztam volna.

Tehát, ha jó barátod, kiismerted, akkor hajrá. :)

2015. aug. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nőknél szerintem alapból könnyebben elfogadják ezt a "helyzetet". Fiúknál már rázósabb az ügy, mivel köztük rengeteg a homofób és a látens meleg, így sokkal nehezebben veszik be a dolgot mint a nők esetében, tisztelet a kivételnek.
2015. aug. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagyobbik része nem 100% hetero, de legnagyobb része monogám.
2015. aug. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

(soha)Ne mond el. Nem szabad ilyennel meglepni a barátnőt(sem)..

Már valamelyest ismerem az emberi természetet, ami ma jópoda, cuki, jajdeédi, az holnapra... őő..nemkívánatos, fujjj..


okoskodásnak tűnik, de az élet igazolja:


-hallgatni arany,

-mondj igazat, betörik a fejed..


ha kétségeid támadnak eme axiómák iránt, akkor mond el..

..aztán ne csodálkozz semmin...


én szóltam.

2015. aug. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minek akarod elmondani neki? Hogy aztán később vissza lehessen élni valamivel ellened?

Csak rád tartozik az, hogy biszexuális vagy.

2015. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Háát nekem legjobb barátnőm magától rájött,abból,hogy ő is az :DDDD én is sejtettem,hogy van hajlama,de féltem megkérdezni. Aztán be kerültünk egy szituba és utána mondta,hogy én azért érzek vmit a lányok iránt is nem? KIcsit levörösödtem,mert nem tudtam,hogy mit fog szólni. Mondtam igen..de ezt halkan. Utána mondta,hogy abból jött rá,hogy sok olyan dolgot megengedtem neki,amit egy heteró csaj soha. Szóval nálunk ez nem volt probléma :) persze utána én is rákérdeztem:)



Először puhatold ki,hogy hogyan áll a leszbikusokhoz,nem írok meleget,mert pl barátnőm is elítéli a meleg fiúkat,közben meg biszex.. Aztán ha nagyon ellene van,meg undorral tölti el stb. Akkor nem mondanám el. Ha meg tudtok róla beszélni akkor elmondhatod. Én is barátnőmmel sokat beszéltünk a leszbikusságról és akkor is fura volt ő nekem,hogy erről beszélgetünk,viszonylag sokat.. kb 1 éve voltunk legjobb barátnők mikor mindkettőnkről ez kiderült.Nekünk azóta szorosabb a barátságunk.


23L

2015. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én aszexuális vagyok, úgyhogy nekem ilyen gondjaim nincsenek, legfeljebb az, hogy szüleim előtt folyton magyarázkodnom kell, hogy miért nincsen soha barátnőm.:)
2015. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak azért akarod elmondani neki, hogy tudja? Annak szerintem nem sok értelme van.


Ha azért szeretnéd elmondani neki, mert:

- összejöttél/fogsz jönni egy veled egynemű emberrel, vagy nyitnál efelé, és emiatt ugyebár észreveszik majd a barátaid úgyis

- el akarod mondani a szüleidnek, és kéred a támogatását (de ugye felmerül, hogy a szüleidnek minek mondod el?)

akkor úgy oké. Magyarul, ha szeretnéd ezt az életformát folytatni, úgy érzed, úgyis kiderülne, látod annak a realitását, hogy összejöjj egy veled egynemű emberrel a jövőben, akkor oké. De ha csak azért mondanád el, hogy el legyen mondva, de amúgy soha még ki se próbálnád nővel... annak én nem sok értelmét látom.

2015. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!