Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ebből kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki régóta tetszik nekem,igaz még nem találkoztunk élőbe de instagramon már vagy egy éve követjük egymást,mindig likeoljuk egymás posztját meg minden és másfél hete elkezdtünk beszélni és azóta is beszélünk.Már van közös zenénk is meg minden,és nagyon aranyos,nagyon baba.Megbeszéltük hogy szombaton találkozunk.Nagyon izgulok

2023. márc. 8. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kedves, meg minden!
2023. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor először is hajra! Add onmagad. Szerintem ez azon mulik hogy sikerul az elso tali. Van e osszhang elobe is. Igy nagyon pluszba nem nagyon tudsz mit csinalni szerintem. Ne izgul, biztos jo lesz :)
2023. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, részletkérdés, de sima chat volt, vagy valamilyen hívás? Mert először talán érdemes kipróbálni, hogy egyáltalán szóban mennyire tudtok elbeszélgetni egymással. De ha már le van beszélve a tali, akkor hajrá, sok sikert.
2023. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Jelen tempóval kb 3 év múlva lesz a második randi szóval húzzatok bele egy kicsit
2023. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Ezt nem értem. 3 év múlva, szóval húzzunk bele? Most mi van?
2023. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kuldj neki jeleket,ha veszi a lapot es o is kuld akkor, nyert ugyed van.

Sok sikert;)

2023. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Most vettem észre, hogy a 4-est nem a kérdező írta, úgyhogy visszavonom. Bocs, nem figyeltem... Egyébként 6-ost támogatom.
2023. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!