Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy nagyon szimpatikus csaj az instagrammon (habár 1-2 alkalommal már mentünk szembe egymással). Valahogyan rá szeretnék írni, csak nem akarom, hogy egyből levegye, hogy nekem bejön. Nem vagyok tapasztalt csajozó, ezért is látogattam el erre az oldalra. 16/f

Köszönöm az építő jellegű válaszokat! :)



2023. márc. 9. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ismerkedj, beszélgess, mint bárki más ismerőssel tennéd. Hogy a külseje tetszik, azt fogd fel másodlagosnak. Úgysem elég a külső az üdvösséghez.
2023. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet indirekten is nyitni, ha nem akarod, hogy egyből sejtse. Bár valószínüleg ígyis-úgyis arra fog gondolni, szóval igazából nem tudod elrejteni a szándékaidat.
2023. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1-es összefoglalta. Egyébként hol és milyen körülmények közt futottál össze vele? Akár abból is ki lehet indulni, ha olyan volt a helyzet.
2023. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 csak úgy random az utcán. Én is mentem az én haverjaimmal, ő is a barátnőivel. Egymásra néztünk, szerintem felismert. Talán még mintha egy halk sziát is hallottam volna...
2023. márc. 9. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
#4 Megkérdezheted, hogy hová mentek, mit csináltak, ilyesmiket.
2023. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%
Kérdezd meg tőle, hogy ityeg a fityeg. Mindig működik.
2023. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, azt hiszem téged láttalak azon a helyen, megismersz még?


Tudom béna kezdés, de valami ilyesmi tökéletes lehet. Vagy mondjuk merre voltatok, gyakran jársz ilyen helyekre? Stb


#3-as voltam

2023. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt akár még meg is mondhatod neki, hogy tetszik neked, és szeretnél vele találkozni.

De ha csak bármilyen hétköznapi dologról, abból is fogja sejteni ,hogy akarsz valamit. S ez nem is kell, hogy annyira nagy titok legyen: a fiúk akarnak valamit a lányoktól, a lányok valamit a fiúktól. (A többiről nem is beszélve.) Szóval ne akard ezt teljesen eltitkolni előle. :-)


És hát eleinte arról szól a beszélgetés, hogy te bemutatod magad, hogy te milyen vagy, miért vagy érdekes. Ezzel párhuzamosan te is érdeklődj iránta. Ezt csak arra mondom, hogy OK, hogy tetszik az alakja, de érdekeljen az is, hogy milyen dolgok érdeklik. Tehát akard megismerni. De persze nem görcsösen, és mechanikusan, hanem természetesen. Tényleg úgy, mintha egy új barátod lenne, aki érdekel, viselkedj vele úgy.

De persze bókolni lehet és szép dolog. Dicsérd meg, ha tetszik a ruhája, haja, körme, rúzsa, stb.

2023. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8-as szépen összefoglalta.

Kiegészítésként, keress valamilyen közös témát, hobbit vagy érdeklődési kört, amiről sokáig tudtok beszélgetni, mert az sokat tud segíteni.

2023. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem xy-nak hívnak, és azért írok most neked, mert nagyon szimpatikus a kisugárzásod, és úgy gondolom, köztünk meglehet a kölcsönös kémia. Nem akarlak lerohanni vagy siettetni a dolgokat, de jó lenne, ha közelebbről is meg ismerkednék egymással. Van kedved telefonon beszélgetni velem?



Valami ilyesmit írj.

2023. márc. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!