Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei hogy viszont szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei hogy viszont szeret?

Figyelt kérdés
Igazándiból már nem egyszer leirta hogy tetszek neki. Csak az edesanyja miatt nem tudunk összejönni de valahogy ezt nem érzem.... Hűségesek vagyunk egymáshoz...tippeket és stb tanácsokat várok😊

2023. márc. 11. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

De csak tetszel neki vagy szerelmes is beled?(nem ugyanaz a ketto)


"Csak az edesanyja miatt nem tudunk összejönni"

Ennek mi az oka ha szabad tudni?

2023. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én annyitban biztos vagyok, hogyha igazán szeretne téged, akkor az anyja se tudná megállítani abban, amit ő akar.
2023. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy tetszel neki nem jelenti azt hogy szerelmes beléd.Akár tetszhet 1000 pasi/csaj is de csak egybe lehetsz igazán szerelmes.

Kérdezd meg őt hogy miért nem engedi az anyja.

2023. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek velük. Nem kis különbség van tetszés és szerelem között. Az anyjával meg nem is értem, mi a baj, kérdezd már meg tőle.
2023. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Könnyebb kimondani azt, hogy "tetszel nekem" mint azt, hogy "szerelmes vagyok beléd".

Az érzés a tied, senki "anyukája - apukája" nem veheti el tőled.

A kérdés csak az, mit érez ő, akit választottál.

2023. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!