Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy lány titokban, a barátjától, a WC-ből írogat nekem? Tudom, vicces, de hogy mondjam meg, hogy nem kell?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátja, akivel együtt vannak, de elvileg engem szeret, és mivel ilyen control freak fajzat a barátja, nem engedi, hogy a mobilt használja, és a WC-ből írogat, meg készít képeket és videókat? Kicsit röhejes, de mit tegyek?
2023. márc. 11. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a lánynak, hogy fejezze be, mert van barátja és ez így nem szép dolog, főleg a fiú háta mögött
2023. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"elvileg engem szeret" - Mondd meg neki, hogy vagy gyakorlatilag szeressen, vagy hagyjon békén.
2023. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez is egy szint: wc-ből képet, filmet.

Aberrált proli. Kell ez neked? Tiltsd le.

2023. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele a dolgot, állítsa le magát, mert ez így nem lesz jó.
2023. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Buta liba. Én megmutatnám a barátjának, aztán a liba két szék között a padlóra esik. Megtanulja, hogy mit jelent, ha barátja van.
2023. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátjának ezt, mert megcsalja őt.
2023. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél a kislánynak egy csomag nedves kendőt, hogy fertőtlenítse a mobilját, mert sok kórokozó kerülhet a szájához a wécé után. Ha téged szeret, akkor vigyázzon az egészségére.
2023. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%

Milyen érdekes lehet egy fotó amin a lány pisije van.

Vagy egy videó a kakis wc-ről.


Kérd,hogy küldjön képet a csempéről mert érdekel,hogy ki van -e fugázva rendesen,

2023. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!