Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba (ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba (ő 25), de van párja. Próbálok távolságot tartani tőle. A vicc az, hogy ő az, aki gyakran hozzám ér ha kommunikálunk, megsimítja az arcom, gyönyörűnek nevez. Nem tudom hova tenni. Szerintetek? 17 lány

Figyelt kérdés

#érzelmekkeljátszás
2023. febr. 9. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani, hogy vagy téged simogasson, vagy a barátnőjét, a kettő együtt nem megy. Egyébként ne aggódj, hozzád se lenne hűséges, ha esetleg összejönnétek.
2023. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem a kezedet akarja megfogni:)
2023. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg ennyire naiv vagy?
2023. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem? Szerintem gondolj bele, hogy van neki barátnője!

Mind a két oldalról undorítóan viselkedtek. Ne próbáld hanem csináld. Mond meg neki, hogy ne simogasson ha van neki kapcsolata. Bár szerintem eszed ágában sincs távolságot tartani, élvezed. Gondolj bele mit éreznél ha veled tenné ezt.


Amúgy a srác egy gerinctelen szar, téged is megcsalna. Bár nem is lenne ebből semmi maximum szex... Nem hiszem, hogy bármi mást akarna egy 25 éves kereső ember egy gimnazista lánytól... de lehet csak én gondolom így.

2023. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, egyrészt ha összejönnétek veled is ugyanezt csinálná, másrészt ha távolságtartó lennél vele, nem hagynád hogy ilyet csináljon.
2023. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg fog b*szni téged hamarosan és gyereketek lesz.
2023. febr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
6.igy van
2023. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

"nem tudom hova tenni".....

Szerintem a pasinak lenne egy-két ötlete. :D

2023. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!