Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap talizok a sraccal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talizok a sraccal. Szerintetek tegyem vagy ne tegyem?

Figyelt kérdés
Holnap talizok a sraccal akibe szerelmes vagyok es azert rajta is latszik, hogy erez irantam valamit. Mikor talalkozunk oleljem e meg vagy csak szimplan egy sziaval koszontsem?

2023. márc. 16. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10 és így a fiúnak is sokkal jobban tud esni, ha nem más irányít téged

Stb..

2023. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11

Ertem ertem. Igazabol mar volt egy 6 honapos kapcsolatom szvl talan valamit nem rontok el annyira, csak ez az ismerkedos dolog nem megy annyira

2023. márc. 18. 13:14
 13/18 anonim ***** válasza:
Na és amúgy hogy ment a találka?
2023. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13

Szo szo egesz jol. Erzem, hogy egy picit kozeledik hozzam de megis felenk. Szoval lehet majd feloldodik jobban es lesz valami

2023. márc. 18. 13:57
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A következő búcsúzásnál már nyugodtan megölelheted.

Ha félénk, az arcára adjál puszit.

2023. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Aztmondod?

Es ha esetleg eltol magatol vagy barmi?

Altalaban csak elkoszonesnek ilyen kezfogasos pacsit adunk egymasnak, de akkor is mosolyog ram..

2023. márc. 18. 14:20
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha eltol, akkor ne erőltesd.

Akkor állj meg olyan pózban, hogy te éppen ölelnéd, ő meg tol.

Várjál pár másodpercet, közben mosolyogj rá, és utána próbáld LASSAN újra megölelni.

Ha nem hagyja, akkor engedd el, és köszönj el tőle pacsival, ahogy szoktatok.

Vannak akik lassan engednek fel, ezt nem lehet nagyon sürgetni.

2023. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az volt egyszer, hogy őrülten szerelmes voltam egy srácba,és úgy tűnt, hogy ez fordítva is igaz. Egy este sétáltunk, beszélgettünk, és a végén megölelt. Esze megkérdezte, hogy milyen volt. Mondtam, hogy jó. És megkérdeztem, hogy miért tette. A válasz ez volt: "Mert a lány barátaimat meg szoktam ölelni. "


Szóval kedves kérdező, csak azt szeretném ezzel mondani, hogy egy ölelés nem mindig azt jelenti, hogy a srác szerelmes beléd.

2023. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!