Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a srác, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a srác, akit szeretek, rájön/ráérez mindenre?

Figyelt kérdés

Nagyon fura érzés, csináltam egy kamuoldalt, amivel nézegetem, de abszolút, abszolút nem jöhetett rá, hogy én vagyok... És megkérdezte, hogy nem én vagyok?


Azt mondtam, hogy túl vagyok már az exemen, általában naponta bekövetek vagy 20-30 embert... És mondta, hogy ne sztalkoljam az exemet, ha már nem érdekel... De hogy jöhetett rá, hogy abból a 30 emberből az az egy (akinek ráadásul privátra van állítva a profilja), voltaképp az exem ismerőse?


Mondtam, hogy barátnőimmel voltam, de igazából összefutottam valakivel, aki régen hajtott rám, nem történt semmi, de elég jól éreztem magam, és azt mondta, hogy van egy olyan érzése, hogy egy sráccal voltam...


Sőt, még durvább: volt egy versenyem, amiről nem tudott, de tényleg, ez egy privát "show" volt (tánc, nem sztriptíz, boogie-woogie), és azt mondta, hogy olyan érzés volt, mintha "magamhoz hívtam volna", és valóban, elég ideges voltam, és megnyugtatott, hogy rá gondoltam...


Lehetséges ilyen? Ez annyira bizarrnak tűnik....


2023. márc. 19. 15:13
 1/1 anonim válasza:
Igen, lehetséges. Szerintem szeret téged és ráérez a veled kapcsolatos dolgokra :)
2023. márc. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!