Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudok túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok túl lépni a volt barátnőmön?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akit kb 2 éve ismerek, és már az elején nagyon tetszett, neten ismerkedtünk meg, nagyon sokat beszéltem vele hívásban már a legelején. Aztán egyszer csak össze jöttünk, együtt voltunk fél évig és valami miatt szétmentünk. Aztán visszajött az életembe, kb 1 hónap után. Utána megint összejöttünk és rá 2 hónapra találkoztunk előszőr. Mikor megláttam, egyszerűen tudtam hogy nekem csak ő kell egész életembe senki más. Nagyon jól elvoltam vele, és a végén ott is aludtam mert nem akarta hogy haza menjek és én se (80 km távolság van köztünk így nem sokszor tudtunk találkozni.) Aztán rá 1 hónapra megint én mentem el hozzá, és akkor is nagyon elvoltunk. Megint szakítottunk, de mindig én voltam a hibás mert túl féltékeny voltam és nem is az hogy nem bíztam meg benne, hanem láttam hogy egy csomó fiú irkál neki, és jelölgetik a posztjaikban. Rengetegszer veszekedtünk emiatt és nagyon sokszor sírtam, rengetegszer volt olyan hogy leittam magam. Aztán már a végén előjött a füves cigi is, megtudta és ez miatt csúnyán össze vesztünk. Nagyon haragudtam rá, de legbelül tudtam hogy nem csak az én hibám. Most utoljára fél éve jöttünk megint össze, akkor szerettem a legjobban, szószerint nála nem szerettem jobban senkit. Akkor jött le előszőr hozzánk, és összebújva aludtunk (ez még mindig rettenetesen hiányzik, nagyon sokszor álmodom ezt.) Együtt voltunk 3 hónapig, azalatt a 3 hónap alatt 2x találkoztunk. Közbe lépett egy harmadik személy, közép iskolába ment és osztálytársa lett. Felköszöntötte azt a fiút és becézgette a napjában. Ez miatt én nagyon kiakadtam és elkezdtem vele bunkó lenni de nem mondtam meg hogy mi a bajom. Elkezdett hívkálni, de nem vettem fel, alig beszéltünk már. Aztán lerészegedtem nagyon csúnyán egyedül, és most fordítva én hívtam őt meg irkáltam neki, de még csak meg se nézte. Ő csak azt mondta barát, semmi több meg hogy neki nem kell rajtam kivül senki, így tökéletes vagyok úgy tökéletes. Egyszer rá írtam még kb 1 hónapja hogy hogy van, miújság, és hát valahogy megint kialakult egy veszekedés a végére, és azt írta nekem hogy velem többet nem fog foglalkozni, meg hogy már nem érdeklem (valahol megértem, mert tényleg én is hibás voltam). Azóta nem is nagyon beszéltünk még csak születésnapomon se köszöntött volna fel. Nem tudom elviselni a hiányát, majdnem minden este elalvás előtt rá gondolok, és sírni tudnék. Ma is vele álmodtam, és arra keltem fel hogy sírok. Anyum is mondja hogy nem hiszi el, hogy egy nőnél hogy tudok ennyire leragadni, én sem tudom egyszerűen csak nagyon ragaszkodom hozzá mert nekem ő volt az első (és valószínüleg az utolsó is).

2023. márc. 20. 06:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Januárban voltam, pszichológusnál, ő azt mondta súlyos depressziós vagyok, elküldött pszichiáterhez most antidepresszánst szedek és egyre többször iszok.. Teljesen tönkre tesz a hiánya és félek hogy ez fog a halálba kergetni.. :( Próbáltam már valami elfoglaltságot keresni, de mindenre hamar ráunok és szinte nem érdekel semmi azóta
2023. márc. 20. 06:43
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szép creepy sztori.
2023. márc. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Milyen kapcsolat az ahol nem talalkoztok. Rohej. Hogy lehet ugy kapcsolatba kerulni es egyutt lenni hivatalosan ha elotte nem töltöttetek idot egymassal.
2023. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia

Teljesen atérzem a ami veled történt.. velem is volt már ez,

Szokták mondani minden fejben dől el, el kell határozd magad

Én úgy sikerült megoldanom hogy eldöntöttem magamban, nem fogok senkihez kötődni. És ha valami miatt feltékeny voltam mindig arra gondoltam hogy, oké, szakítás és kész. Csak egy rib"nc volt.


Amúgy ezért sem jó ha egy lány van pl. Instája mert egy csomó fsz rá fog tapadni.. de van egy jó oldala is, legalább rá jössz hogy milyen az a lány, és hogy egy rib"nc.

Vannak privát chatelős appok is például telegram. Meg az instagramját is privátra tudta volna állítani.

Engem zavarna nagyon ha fiúk rá írnának a lány meg válaszol.


Tudom nem segítek valami sokat, Ezt privátban akartam elküldeni, de láttam hogy milyen haszontalan szemét válaszok érkeztek ide és... :/

2023. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerezd vissza
2023. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj ha vissza is szerezném ugyan az lenne a vége
2023. márc. 20. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Mezei birtoklásvágyról és a másik ember jogos szabadsággyakorlása fölötti dedós sértettségről beszélsz egyébként, ha esetleg nem tűnt volna fel.
2023. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Semmiképpen ne szerezd vissza, ugyan ilyen szar lesz.

Nekem most ért véget egy egész hosszú kapcsolatom és mindez úgy, hogy szerettük egymást és más körülmény miatt nem bírtam már vele maradni (hasonló, mint nálad a távolság), szóval tudom, hogy milyen szar. Azóta is folyton vele álmodok, f*szom kivan az egésszel, mert minden este eszembe jut az érzés, ahogy átölelt, mikor elaludtunk, de ez van. Próbáld lekötni magad hobbikkal, meg ilyenek és kitartást!:)

2023. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát azt remélem, te is vágod, hogy ez a kapcsolat nem működik.

Ennek elég sok oka van. A depressziót valószínűleg nem ő váltotta ki, amúgy is hajlamos voltál rá, azzal is kéne kezdened valamit.


A csaj csak tárgya ennek. A függés maga a betegség, beteges szorongással jár együtt. Aztán hogy mi lesz a függőség tárgya, alkohol, drog, vagy személy, vagy ezek közül több is, szinte mindegy. Tehát magaddal kéne kezdened valamit.


Többek között te is tehetnél valamit, pl. sportolj, keress társaságot, ne feltétlenül barátnőt, arra még nem állsz készen.


És vond le a tanulságot: a távkapcsolat nem működik, ill. meg kell beszélni azt, hogy kinek mennyi igénye van együttlétre. Lehet ugyanis, hogy valakinek a heti két nap elég, míg a másik minden percét a párjával töltené, és az úgy érzi, hogy megfojtja, míg ő, meg féltékenykedik...


Olvass önismereti könyveket, vannak fiataloknak szólók is.

2023. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nőre egyetlen gyógyír létezik: egy másik nő!
2023. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!