Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok eligazodni a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eligazodni a volt barátnőmön, szerelem után barátság, majd újra szerelem és újra barátság?

Figyelt kérdés
4 hónapot voltunk együtt a párommal, én 19 éves vagyok, ő meg 16. Nagyon szerettük egymást, nagyon boldogok voltunk ha együtt voltunk. Az utolsó hónapban nagyon összevesztünk, és letiltottam facebookon mérgemből, és elhanyagoltam 1 hétig sajnos...mikor találkoztunk volna azt mondta hogy ő szakítani akar, akkor nem is hittem el...kb 1 hétig csak facebookon beszéltünk, kiöntöttem szívem lelkem neki, napokat sírva, féltem hogy elvesztem. majd egyik nap megkerestem és beszéltem vele, de nem jutottunk előrébb, ő kijelentette hogy nem akar semmmit tőlem, csak barátként néz rám, de nem tudtam elfogadni a helyzetet hogy szerelem után barát nem lehet, legalábbis nekem, hisz őrülten szerettem...majdnem 1 hétig beszéltünk és próbáltam meggyőzni, egyik nap mondta hogy szeretne személyesen beszélni rólunk, aznap újra összejöttünk, és 2 hét után dobott mert megbántottam egy apró hibával, most ugyan az a helyzet, nem akar elengedni, tudni akar rólam, azt mondja fontos vagyok neki, de barát csak..hogy tudnám helyre hozni? van ötletetek? van jövője a kapcsolatnak? mindent megtennék hogy újra rendben működjön a kapcsolat.
2017. dec. 3. 02:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiúként, "férfiként" sírtál egy lánynak ? Mármint azért, hogy ne hagyjon el ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Összejöhettek.. de felesleges, 2 hónap múlva szakítás lesz megint.


Sokat kell még tanulnod a kapcsolatokról...

2017. dec. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első voltam.


Na jó, egy kis gyorstalpaló, hogy elkerüld a nagyobb pofára eséseket.



1. Mi férfiak vagyunk, nem sírunk, max akkor, ha más, pláne nő, nem látja. A sírás, továbbá picsogás, rinyálás, hiszti, ezek női tulajdonságok, hagyjuk meg nekik.

2. Nőnek nem sírunk... semmiért... DE AZÉRT MEG PLÁNE NEM, hogy ne hagyjon el minket. Ez borzasztóan szánalmas. Elmondani nem lehet, tehát te, abban a pillanatban megszűntél férfinak lenni a szemében, amikor elsírtad magad, hogy ne hagyjon el.


Magadban vagy a cimboráid segítségével feldolgozod, ha van valami lelki bajod, de nem sírsz egy nőnek soha. Tököd van, tehát férfinak születtél, viselkedjél úgy.

2017. dec. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez a nem szabad férfiként érzékenynek lenni, már nagyon elavult dolog. Az evolúciós fejlődés során kezdenek kiegyenlítődni a férfi és női szerepek.

A kérdezőnek pedig csak annyit, ami köztetek van nem kapcsolat, nem barátság, hanem egy játék, ahol te állsz vesztésre, mert nem veszed észre mennyire gyerekes a lány.

2017. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15:48


Akármivel tömték tele a fejed, az érzékenység a nők reszortja. A férfi a család és egy kapcsolat feje, egy szilárd pont. A nők is ezt szeretik, ha a férfi irányít.


Nyilván lehet a te kapcsolatodban a barátnőd hordja a nadrágot, ő mondja meg mit, mikor, hova.. nincs ezzel gond, ha ilyen eunuk vagy, de kérlek ne próbáld ezt beállítani úgy, mintha ez lenne a normális. :)

2017. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a barátnőm hordja a nadrágot, képzeld. Egyenlő felek vagyunk. Meghallgatjuk a másik véleményét, és úgy döntünk. Bocs, hogy nekem megfelelő mértékű EQ-m van. :P
2017. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!