Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erdeklődik irántam vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdeklődik irántam vagy csak széfít?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel több hónapja beszérk de még nem találkoztunk. Egész sokat beszélünk és szépkát is ír majdnem mint hogyha szerelmes lenne pl. neki minden oldalam tetszik meg szép vagyok. Talán udvarol. Én viszonzom, mivel tényleg tökéletes, belül és kívül is. De viszont tök sokszor van az hogy próbálok beszélgetést kezdeményezni, de ő nem dob fel több témát, amiből nekem az jön le, hogy nem szeretne beszélgetni, ezenkívül beletelik pár percbe amíg visszaír, pedig állandóan olnline van.

Tényleg szépeket ír, és én nyitott vagyok többre is, csak rossz mert lehet hogy mással beszélget, ezesetben rögtön megszakítanám a kapcsolatot.

Mit csináljak? Valyon ő hogy viszonyul hozzám??



2023. márc. 20. 16:24
 1/5 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Van, aki órák múlva ír csak vissza. Ne rágódj azon a pár percen. Az viszont nagyobb gond, hogy nem dob fel témákat, amiről tudnátok beszélgetni. Bár, magamból ki indulva, én írásban nem tudom közel sem úgy kifejezni magam, mint élőben. Lehet vele is ez van. Jussatok el oda, hogy találkoztok élőben, akkor kiderül, hogy tényleg nem tud és/vagy

nem szeret sokat társalogni, vagy de.

2023. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az irogatással, hogy könnyen félreértheted a másikat. Szerintem mindenképpen találkozzatok. Ha akarsz tőle valamit előbb-utóbb úgyis majd találkozni kell személyesen. Menjetek el randira ;)
2023. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
96%
Szerintem kérdezz rá és találkozó.
2023. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem megírták, találkozz vele személyesen, abból minden kiderül.
2023. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csinál valamit közben, néha ránéz a telefonjára, nem lehet elvárni hogy egész nap egy vacak eszközön a csetet nézegesse. Azért ne gondolj egyből a megcsalásra.
2023. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!