Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök a srácnak tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a srácnak tényleg vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác aki ha egy fiúval teszek ki videót megkérdezi, hogy ki ez a srác vagy hogy megy a palizás stb. A srác nekem is bejön és amikor rám írt újra ilyennel megírtam neki, hogy bejön nekem és erre azt mondta, hogy én is bejövök neki meg nagyon szép lánynak tart viszont szerinte én nagyon ártatlan vagyok hozzá kepest es csak megrontana engem. Azt is irta, hogy most még nem szeretne jó lányokkal kapcsolatot mivel nem érdemlik meg azt a banasmodot amit o csinal. Ezt ne ugy kepzeljetek el h veri a baratnojet hanem egy kicsit jégszíve van. Eddig 2baratnoje volt es az egyikkel februarban szakitott.

#szerelem #tiniszerelem #Bejövök-e neki vagy nem? #Összevagyok zavarodva
2023. ápr. 2. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű kedvel téged, de ha nem akar összejönni veled ezen okok miatt, inkább hanyagold a dolgot. Ilyen viszonyban lehetsz vele, de többet nem ajánlok.
2023. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én azt tanácsolom, hogy várj. Hidd el, ha ennyire rendben van az önbizalma, akkor keresni fog, ha akar valamit tőled.
2023. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Uhhh... Egy igazi "heartless".
2023. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Baromság az egész
2023. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy meg élvezd, hogy elrak a polcra, mint valami befőttet. Frankó.
2023. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
85%
Magyarra fordítva a szót jó csajnak tart de besültnek talál és annyit nem ér neki az egész hogy hónapokig udvaroljon mire eldurran az első csók inkább keres magának egy olyan csajt akivel elmegy péntek este a discoba utána pedig jól megdöngeti
2023. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
"még nem szeretne jó lányokkal kapcsolatot mivel nem érdemlik meg azt a banasmodot amit o csinal" - Valószínüleg ez egy full kamu duma, egyszerűen nem tetszel neki eléggé. Ha valóban jégszívű lenne és valóban tetszenél neki, akkor már rég átment volna rajtad bármi féle rossz érzés nélkül.
2023. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem akar veled összejön, és csak kifogásokat keres. Hidd el találsz nála jobbat.
2023. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 2. 18:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2 csaja volt, igy biztos vagyok benne, hogy nem fogott meg annyira, vagy nem kellesz neki.

Szóval ne várj rá semmiképp! Keresd olyat, aki viszonozza az érzéseitd és nem vagy a második!

2023. ápr. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!