Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sok mai fiatal lány miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mai fiatal lány miért teszi ki a női bájait ennyire?

Figyelt kérdés

Tényleg meg tudok néha lepődni. Április vége felé járunk az évben, tehát nincs valami eget rekesztő meleg, szép, jó, napos idő van, de még egyáltalán nincs kánikula stb. ma például 21 °C volt a városban, ahol lakom. Korán reggel még kellhet egy kabát, de napközben egy pulcsi is elég lehet.


Erre a sulimban látok egy olyan lányt, aki kvázi még nyárra is eléggé bevállalós öltözéket viselt. Olyan rövidnadrág, ami szinte bugyinak is elmenne. Kvázi hosszabb volt a pólója, mint a nadrág. Hozzá csíkos térdzokni. Felül egy kis lenge póló, plusz egy pulóver. A pláne az, hogy amúgy okos csaj lehet, mivel már láttam több tanulmányi rendezvényen, tehát nem a suli k*rvájáról van szó. Más lányokon szintén láttam már olyan (akár fényes) cicanadrágokat. Olyat is láttam, hogy megjegyezte a mögötte lévő, hogy kilóg a segge a nadrágból. Erre jól megijedt, erre mondta neki, hogy ne ijedjen meg, csak rettenetesen feszül a nadrág. Erre azt mondja, hogy "Ja, ok XD". Mitől szemérmesebb, vagy kevésbé szégyenlésre méltó az, ha valakin nem látszik az se, hogy viselne bugyit, de baromira testhez tapad a nadrág, mintha egyszerűen egy tangában járkálna? Szerintem pont ugyanolyan... Mind a kettő igazából csak a fő nemi jelleget takarja, de azt se túlságosan szélsőségesen. A másik természetesen büszke az egyre növögető melleire, és direkt húz fel olyan felsőket, amelyek nem takarják a mellkas feletti részt semennyire, csak két hajszálvékony pánttal. Utóbbit nem is suliban láttam, hanem egy különösen tehetséges fiataloknak szóló programon. Tehát nagy eséllyel ő sem a város utánpótlás ribiligenerációját erősíti.


Nem akarok ítélkezni, egyszerűen nem értem, hogy mi értelme. Nem hinném, hogy vissza kellene menni a 100 évvel ez előtti időkre, amikor még a strandokon is erkölcsőrök voltak, és centivel mérték a hosszúságot, meg nézték, hogy elég bő-e, de nem értem.


Nem akarok boomerkedni, én magam is fiatal, tizenéves vagyok, de srác.


Mégis mi értelme ennek? Miért jó? Miért nem nagyobb a szemérmesség, illetve a szégyenlősség? Kinek jó ez mégis? A szülők miért engedik?



2023. ápr. 28. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem fázik ilyen öltözékben és jól érzi magát, nem tökmindegy milyen ruha van rajta? Kit zavar ez?
2023. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
En speciel 21 fokban, ha sut a nap is melle, mar megsulok.
2023. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nonameboi ***** válasza:
81%
Teljesen egyetértek, kérdezö. Nekem van nem egypá olyan osztálytársam, akik börnaciban járnak, melltartóval, amit csak dzseki takar.Jó tanulók és tehetségesek, de attól még suliribik. Ha nyújtasz neki egy ötszázast, visz is a vécébe. Az okát sajnos nem tudom, engem is érdekelne, de személyes véleményem szerint valamilyen provokatív oka lehet, szeretik, ha a hímek a testi adottságaikat bámulják.
2023. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Két oka lehet, alapvetően: vagy van önbizalmuk, ezért tudják, hogy mennyit érnek, vagy pont ezzel próbálnak önbizalmat nyerni. Én úgy vélem, hogy nincs ezzel semmi baj, az ő életük, senkinek semmi köze hozzá.
2023. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Az meg csak bónusz, hogy amint a kérdező ölébe ülne az egyik ilyen, onnantól a világ legjobb csaja jelzőt kapná a riboszóba helyett.
2023. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert ezt látják a közösségi médiában.Minnél jobban kipakolod amid van,annál gazdagabb pasid lesz.
2023. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
A normalis iest es szemeremerzetet zavarja! Bezzeg strandon nem merik a nornalis bikinit hordani, ilyen combig ero nadraggal takargatjak mert jaj szoros a bikinivonal jaj mi lesz
2023. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az tetszik neki, az a stílusa. Nem szoktam annyira kirívóan öltözködni, de nagy melegekben én is felveszem a szűk crop topokat, amik jobban kihozzák az alakom. Nem azért, hogy elnyerjem a srácok figyelmét, egyszerűen csak mert jól állnak rajtam, és magbiztosnak érzem magam bennük.
2023. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Két oka van. Az egyik az hogy nagyon lazák mostanában az erkölcsök, és mindenhol azt látni hogy mindenki megmutat mindent. Ezért sokan már nem is érzik gáznak.

Másik meg az hogy sok lány szebbnek érzi magát ha ki emeli az adottságait mintha takargatná magát.

2023. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!