Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy külföldi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy külföldi srácba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem haza egy városlátogatásból és találkoztam egy nagyon aranyos, helyes sráccal. Beleszerettem és csak rá tudok gondolni. Azonnal visszamennék, hogy újra felkeressem őt. Maga a város is megfogott mind hangulatában, mind kulturálisan. Szóval ez is rátesz a kedvemre még egy lapáttal. Sajnos még csak 16 éves vagyok, így nem tudok visszamenni, pedig megtenném bármikor. Nagyon hiányzik a fiú és a város is (természetesen a fiú mindennél jobban). Mit tehetnék? Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!

2023. márc. 16. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent tudsz tenni. Csak annyit tudok mondani, hogy tobábbra is bratákozz vele interneten, aztán majd ha idősebb leszel, és lesz elég pénzed, akkor újra meglátogatod. 2. opció az a távkapcsolat, de kevesen mennének bele, főleg ebben a korban.
2023. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Éld át az élményt (ami feltehetően az első ilyen az életedben) és majd a jövőben is ismerős lesz. Tarthatod vele a kapcsolatot sokféle módon, de nem kell azt gondolni, hogy több ilyen nem lesz az életedben. Ez az életkor az, amikor a felnőtt létben előforduló érzelmeket megtanulja, megismeri az ember.
2023. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek velük.
2023. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen, túlzottan beleéled magad a későbbiek során már kvázi jelentéktelennek vagy secundernek hívható pillanatokba, érzésekbe, élményekbe.

Javaslom, hogy találd meg a helyed, nézz előre, a napi rutinoddal foglalkozz... Ábrándozás az élet megrontója... - ahogy ez közismert

2023. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van bármi kapcsolatod vele? Ha nincs, akkor hagyd, minden egyéb esetben próbálj pénzt gyűjteni, hogy kimehess hozzá. Bár így is reménytelennek tűnik, szóval lehet a felejtés a legjobb...
2023. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Így van.
2023. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
költözz oda amilyen hamar csak tudsz. lehet, hogy ott is befejezheted a sulit pld.
2023. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!