Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Rövidem annyi,hogy van egy srác aki 4 évvel idősebb nálam és már több mimt egy éve "tetszik" vagy valami ilyesmi.A későbbiekben kb januárban ráirtam de nem igazán érdekelte a dolog ahogy éreztem. Aztán egy bulis kavarást akartam úgymond "felejtőnek" használni, de az adott szemelyben is az előző fiút láttam. Egyébkén nem járok bulikba ez volt az első de sztem az utolsó is xd. Aztán nemrég a barátnőmmel viccből küldtünk neki egy memet ez mar jobban erdekelte xd. Beszélgettem vele a semmiről kb. De mint kiderült elég elfoglalt a suli miatt, de szerintetek nem veszi a lapot, vagy épp hogy vette és offol? Vajon mi lehet?


16l



2023. máj. 7. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

3 Lehetőség van, hogyha épp nem jár senkivel.


1. Lehet, hogy nagy neki ez a korkülönbség.

2. Nem tetszel neki

3. Nem vette a lapot

2023. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-est kiegészítve: vagy csak nem akar kapcsolatot :D
2023. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korkülönbség miatt nem akar...
2023. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vesz eléggé komolyan ha mémeket küldözgetsz neki és azt gondolja,hogy nagyon éretlen vagy akivel nem lehet értelmesen elbeszélgetni.
2023. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen kezdetleges ismerkedésnél szerintem nem kell mélyebben beszélgetni még. A mémet én jó ötletnek gondolom, ha viszont valóban a 4-es nek lenne igaza , akkor lehet ,hogy nem hozzád való:/ Én pl szeretem a mémeket, kapni, küldeni , meg anblok a vicceket minden szituációban, és ha valaki nem szereti ezeket akkor azzal sokkal nehezebben vagy egyátalán nem találom meg a közös hangot.
2023. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezdeményezésed miatt már együtt lennétek, ha akarna valamit.
2023. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Add fel
2023. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!