Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akkor most ő mitt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor most ő mitt gondolhat rólam vagy érez e írántam valami?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja meg ismerkedten egy fiúval a sulimbol,amikkor elősnek láttam egy pár másot percre egymás szemmébe is néztünk valahogy az az érzés volt bennem hogy hozzá lessz közöm

"így is lett"


Már el kezdet járni kb 2 napja a suliba és egy napp be követet le kérte az instámat egyik lánytol a suliból és rám írt


- hozzá kell tegyem hogy oddáig voltam a fiúért


Én egyből vissza is írtam neki ami igazából egyeltalán nem szokásom mert nem írok vissza fiúknak


Szóval rám írt kérdezte hogy van e barátom mondtam nincs és kérdezte hogy van e nálam esélye már nem vagyok benne bíztos de olyat válaszolhatam hogy van


Még csak 2napja írtunk

De mindig kérdezte hogy "na már együtt vagyunk akkor" én meg nem akkartam velle olyan hammar össze jönni és azt válaszoltam hogy még várjunk egy kicsit de ő újra meg kérdezte és akkor azt válaszoltam már neki hogy

" Jó de ne mond el senkinek hogy írunk és együtt vagyunk mert csak a sz@rkeverések mennének


""""szép volt minden """


- de csak sms-tünk


-Márc.20 jöttünk össze

útáltam magam amér 2 nap útán össze is jöttem vele

Gyors volt ez az egész úgy éreztem könnyen belle mentem


Anyu észre vette hogy más vagyok a szokásosnál és hogy valakim van


- hozzá kell tegyem olyan családból származok ahol nem tólerálják azt hogy járjanak a lányok (roma szokások)


Anyú adot nekem egy alapos fej mosást azokat mondogata hogy meg fogom báni,a tanulásra koncentráljak ne b@sszam el az életem mint a velem egy idős lányok,ő nem hozzám való stb


És el gondolkoztam jó allaposan és arra jutotam hogy jó anyunak mindig agaza van ammikor nem hallgatok rá mindig meg bánom szóval most hallgatam rá és le írtam neki hogy


"Nem akkarok tovább írni vele sem semmit


közben meg szenvetem amér ezt kellet neki írjam:⁠-⁠\



- de ez előtt meg igértűk egymásnak hogy az első akadájoknál nem szakitúnk


Azt mondta hogy sikerűlt minket össze úszitani gratulálok meg ilyenek


Mondtam neki hogy nem eről van szó hanem arról hogy nem csinálhatok ilyeneket


-És az előtt Mondta hogy nem tudja sem szóban sem írásban meg fogalmazni hogy mennyire meg kedvelt engem és hogy mitt érez írántam


Mondtam neki ne haragudjon rám nem így akkartam és el köszöntünk egymástól


Csak 5 nappig voltunk együtt márc.25-ig


Meg ígérte hogy nem fogja senkinek el mondan hogy mi volt köztünk

De egy lánynak el mondta


Rá írtam a fiúra hogy mér kellet ezt csinálja

Azt mondta sajnálja azt hitte nem ismer engem az a lány

Mindtam neki jolvan már nem érdekel engem semmi

És meg kérdezte hogy már ősem érdekel e engem azt válaszoltam hogy nem és hogy hadjon békén


- azér momdtam neki hogy hadjon mert volt egy csoport amiben ő is benne volt telefonáltunk stb mondot széppet is visszont vol mikkor be szologatott nekem ami nem eset jól

Peddig én direkt ugy búcsúsztam el töle hogy ne legyen harag köztünk


Azt mondta sajnálja hogy ugy beszélt velem

Azt mondta azért viselgedet úgy mert azt hitte én haragszok rá mer hogy azt mondtam neki nem akkarok tovább beszélni vele


Mondtam neki igen haragszok is ezzek útán


Azt mondta gondolta és sajnálja


Mondtam neki hogy ezzeket megint el kénne hidejem?


Azt mondta nem csak bízzak meg benne


Azt válaszoltam hogy nekem az már nem igen fog menni


Mondta meg érti


Azt mondta jó haragudjak rá legalább csak most beszéljünk

Mondta azt is meg érti ha nem szeretnék


Én mondtam neki hogy szerintem nincs miről beszéljünk


Erre el köszönt


- ideges voltam és csalódott

De örültem is hogy írunk

Nem gondoltam hogy el is köszön ^⁠_⁠^



Egy pár hét útán rám írt

Nem írtam neki vissza

Csak meg néztem


Mert tudtam az okát hogy mér írt rám


Azért mert a fülébe jutott hogy nem írok vissza fiúknak és gondolom kiváncsi volt hogy neki vissza e írok


Észre vette hogy csak meg néztem

És írta hogy "ne írj vissza"


Én erre azt írtam hogy "okés"


Azt hittem hogy el kezdünk beszélgetni :⁠-⁠)


Erre azt vettem észre hogy le tiltott


Ezzel szerintem csak azt bizonyította hogy arra volt csak kíváncsi hogy neki vissza e írok


- fel dolgoztam a történteket ugy érztem hogy el felejtettem és hogy mien jó volt hogy anyura hallgatam és tényleg csak egy fellángolás volt egy folytába azt halytottam hogy mien jó nem szerelmesnek lenni!


Egy hónap is el telt jól érztem maggam


Ammikor egyszer csak rám köszönt az iskolába


Idézzem "szia rörpilla"


Mindig igy hivott engem és tudta hogy szerettem ha igy hivott


Erre el kezdődőt minden megint egy köszönés miatt megint el keztek kavarogni bennem az érzelmek a gondolatok


Másnap megint köszönt mosolyogva

Én meg csak vissza mosolyogva intettem^⁠_⁠^


Suliba van olyan napp mikkor egymást bámuljuk vagy én vesszem észre hogy néz vagy ő engem vagy egyszerre nézünk egymásra:⁠-⁠D


Leg többször el fordíttom

a fejem vagy csak le hajtom:⁠-⁠\


Voltak/vannak olyan huzzásaim hogy mikkor közelében vagyok és látt direkt más fiukal beszélek

Fel tűnöen szokta is figyelni ezzeket


De erre is meg van az okom

Mivel ő is szokott csinálni ilyenekett


Azért is haraguttam vagy haragszok is rá mert miuttán szakitottunk meg kérdezte a barátnőmtöl hogy van e nála esélye ő vissza útasította


Majd a másik barátnőmel el kezdet beszélgetni ahogy tudom.

Lehet együtt is volt vele,de tudtaomal már nincsenek jó viszonyba

A lány végig azt hajtota hogy nem volt vele együtt és hogy ő mást szeret



Én nem tudom már hova tegyem ezt az egészt


Szerintettek akkar tölem valamit vagy sem? Már csak szórakozásbol szól hozzán csak úgy?


Probálatam a leg részletesebben le írni mindent



Bocsánat a helyes írási hibákért


Csak vallami normál tanácsokat szeretnék



#szerelem #Akkar e tőlem vallamit vagy sem?
2023. máj. 11. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nektek össze kellene jönnötök, és együtt lennetek. (Aranyos a leírásod.) 30/F
2023. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%
Hát aki ezt végig olvassa az megérdemli, ha este lesz szex.
2023. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nonameboi ***** válasza:
100%

#2 egyetértek, 3 perc az életemböl...


Kérdezö! Amikor sértegetett téged, jogos volt amit tett! Csak úgy hirtelen szakítottál vele, mert anyád azt mondta! Ez egy elég meggondolatlan dolog, a szülök ennyire nem szólhatnak bele a szerelmi életedbe! Értem hogy nem akartad hogy haragudjon rád, de bocs a szóért, kibasztál vele! A helyében már nem próbálkoznék nálad, de ö mégis teszi, ennek örülj, most ne a szüleid befolyásoljanak, vedd a kezeidbe az irányitást :)

2023. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a történet sehogy sem jó. Először összejössz valakivel, akivel nem is annyira akarnál, ráadásul 2 nap után, aztán jön anyukád, aki egy fura szokásra hivatozva beleszól az életedbe, te pedig nem az érzéseid alapján döntesz.

Csak annyit tudok mondani, hogy ezek után legyenek saját gondolataid és legyél a magad ura, amennyire csak lehet.

2023. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelentesz neki.
2023. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!