Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú de fiatalabb nálam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 8.osztályos vagyok és van egy fiú akibe halálosan szerelmes vagyok ő hetedikes. Mivel most fogok ballagni ezért megragadtam a lehetőséget és a szekrényébe dobálok szerelmes üzeneteket, de még nem tudja ki vagyok, de valószínűleg nemsokára rá fog jönni igazából sokat mosolygunk egymásra a folyosón meg ilyenek. Szerintetek hogy próbálkozzak? Egyáltalán össze jöhet a dolog? Tudtok valami jó ötletet adni, hogy mit írjak a kövi cetlire? A mai levelembe beleírtam a szekrény számomat. De nagyon remélem, hogy lesz nála esélyem, mivel nagyon szerelmes vagyok:(🌷💓

2023. máj. 24. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem még teljesen jó az az 1 év, viszont te másik suliba kezded a következő tanévet a fiú pedig nem lesz ott.

Tudom hogy hihetetlen de hidd el kilencediktől minden más lesz ,új suli,új emberek, új srácok.

Nem látok sok reményt én legalábbis az ilyen kapcsolatokba,viszont ha tényleg nagyon szereted egy próbát megér,nem veszítesz semmit. Azt javaslom minél hamarabb mond el vagy akár írd meg neki,hogy bejön:)

2023. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendben elmondom neki:)) Egyébként kb 400m-re van a gimim tőle szóval elég közel leszünk egymáshoz
2023. máj. 24. 22:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki
2023. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nem fog hülyének nézni? Még sosem beszéltem vele
2023. máj. 25. 08:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy hülyének nézne. A fiúknak bejön ha mer kezdeményezni a lány. Ha meg rosszul sülne el a dolog,legalább nem jársz vele egy suliba többet és nem fogod látni
2023. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettél most már magabiztosabb vagyok 😄😁
2023. máj. 25. 23:32
 7/17 RekaFeher ***** válasza:
0%
majd ő megteszi a kezdőlépést. nekem azt mondta a barátom, ha először én kezdeményezek, vagy egyből lefekszem vele nem is kellettem volna neki, egy nő legyen nő. mi ez a fordított világ? és te mit szerelmeskedsz 14 évesen?
2023. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Legrosszabb lehetöség, hogy nem viszonozza az érzéseid, de ennek tudatában hamarabb túl tudnál lépni rajta. Ha nem teszel semmit ki tudja meddig fogsz még azon rágódni hogy: Mi lett volna ha…? Ki tudja, lehet a végén összejön🤗. És a srácoknak általában bejön, ha egy lány kezdeményez, ök pont ugyan annyira félénkek mint mi
2023. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#6 nagyon szívesen! Történt már valami?:)

(1-es és 5-ös válaszoló vagyok)

2023. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves RekaFeher


Semmi rosszindulat, de nem tudom mit vagy így oda igen szerelmes vagyok és hogyan kezdeményezzen a fiú, ha azt de tudja ki vagyok, vagy, hogy én írtam a leveleket. Ja és egyébként nem 14 éves vagyok

2023. máj. 27. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!