Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdjek az érzéseimmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek az érzéseimmel?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.

Végzős. Van egy osztálytársnőm akibe hónapok óta szerelmes vagyok (nem csak tetszik, hanem szerelmes vagyok belé), de van pasija. Jóban vagyunk, az utóbbi hetekben, hónapokban már sokkal többet dumálunk és chatelünk és nemrég már sulin kívül is csináltunk közös programot (nem csak kettesben). Egyszerre nagyon jó és nagyon rossz is vele lenni, mert borzalmasan sz*r érzés, hogy nem is próbálkozhatok nála, a barátja miatt. Mihez kezdjek? Most, hogy vége a giminek megbeszéltük, hogy tartjuk a kapcsolatot. Megfordult a fejemben, hogy elmondom neki most majd az érzéseimet, mert most már biztos, hogy nem fogom napi szinten látni szóval elkerülöm a kínos helyzeteket, viszont akkor nem hiszem, hogy akarja majd tartani velem a kapcsolatot. Mit csináljak? Mondjam el neki az érzéseimet? Vagy hívjam el randizni annak ellenére, hogy van barátja? (ezt én nem tartom annyira etikusnak) Vagy egyszerűen csak maradjunk barátok és ha majd egyszer szakít a pasijával akkor hívjam randira? Mit tanácsoltok?


Ui.: a barátja nem az osztálytársunk, 1-2 alkalommal láttam csak, de nem beszéltem még vele, tehát nem ismerem.



2023. máj. 25. 20:09
1 2
 11/13 Nonameboi ***** válasza:
Igen, ezért is mondtam, hogy amennyire csak lehet, nyomja el az érzéseit, mert simán lehet, hogy sosem szakítanak.
2023. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"van pasija" - Instant el fog utasítani... Ráadásul én azért nem mondanám el, mert neki baromi rossz érzés lehet, ha elveszít egy barátot. A te részedről ez már rég nem barátság, de neki még az, vagyis nagy csalódásként élheti meg. Ha tényleg szereted őt, akkor ne okozz neki csalódást!
2023. máj. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyilván ne most mondja el így van de szerintem ellehet mondani, mert kitudja lehet sikerül. Mit ér egy olyan barátság ami nem őszinte? Mert sajnos ez is ahhoz tartozik hiába pozitív. Egyébként mondok pár példát, ha barátok akkor öltözködés akár a másiknak csípi ki magát akár kicsit intimebb már a ruha nemű szerinted mit fogol érezni? Nem azt amit ő vár jaj de csini ruha és milyen fsza anyaga van és milyen jó áron mert ez egy baráti reakció. Nem te teljesen másat. Ami tök rendjén van de látod na ezért nem jó mert te szerelemből fogol dönteni nem tanácsból. Sőt lehet hogy még közéjük is fogsz állni mert nem érdemel ilyet olyat mert féltékeny leszel. Annyi féle képpen ki jön ez a dolog, szerintem nem kell el nyomni. Az eszet lehet befolyásolni egy ideig de a szívet és az érzéseket nem, az kitör úgy is.
2023. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!