Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek egy olyan embert, akit régen bántottak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval elég hosszú, de megpróbálom röviden-tömören.


Hogyan mutassam ki a szerelmem, szeretetem, egy olyan ember felé akit régebben a barátai bántottak, csesztettek, lelkileg. Kiröhögték, megszégyenítették, viccet csináltak belőle a „barátai”.

Ő nem tudja, hogy én erről tudok. Lehet, hogy azt gondolja, hogy Őt nem lehet szeretni, távolságtartó. Mit érezhet ezek után?


Sokat gondolkozom ezen a kérdésem… annyira sajnálom. Senki nem érdemli ezt, főleg gyermekkorban. Tudom, hogy ez maradandó sérülés neki, de hogyan segíthetnék Neki?



2023. máj. 28. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nálam az ilyen ember red flag. Menjen el feldolgozni ezeket a traumákat, szedje össze magát és utána beszélhetünk. Nem a pszichológusa akarok lenni, hanem a párja. Ne tőlem várja a valós vagy vélt sérelmeire a gyógymódot.
2023. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen emberek nehezen nyílnak meg. Az sem veletlen h nem tőle tudod mi történt a múltban. Nem szereted te ot, csak sajnalod. Ha bántottak , cseszették, adnia kellett volna a bunkóknak 2 parasztlengőst, meg ki kellett volna allnia magáért. Ne folly ebbe bele. Találsz más lanyt is!
2023. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem párom picit hasonló, bár őt sok csalódás érte nők terén és nehezebben nyílik meg.


De ettől nem hagyom el, hanem lassan próbálom kinyitni őt, úgy, hogy néha picit kibillen a komfort zónájából is. :)



Sokat kell beszélgetni. Akik szerint te sajnálom őt, azoknak nyilván csak tökéletes kapcsolatuk volt, igaz? Hisz közben maguk sem azok?

2023. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Én vagyok a lány.
2023. máj. 29. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4. Sok-sok beszélgetés, rávezetés témákra. A dicséret nem feltétlenül jó, én is ágyon dicsérem a párom, de neki el is kell fogadnia azt.


Szakember is jó lehet, esetlegesen önismeret tanulása. De ezt minden embernek csak ajánlani tudom.


De olyan helyzet által, amik érdeklik őt. Videó, film, könyv, stb.

2023. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Hogyan szeresd: feltétel nélkül.
2023. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!