Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régen -22 kg-ot fogytam. Az...

Régen -22 kg-ot fogytam. Az utóbbi időben (kb. utóbbi 4-5 hónapban) mintha rámjött volna + 1-2 kg. A kajálásom kb. ugyanaz. Lehet az alkoholtól? Mi tudná visszahozni a régi motivációm? Hogy szeressek újra futni?

Figyelt kérdés

Anno -20-22 kg-ot adtam le (gondolom ebben volt víz is).

Most a mérleg a júliusi súlyomhoz képest + 5-el többet mutat.

Tartottam kb. 1 hete 1 nap léböjtöt, akkor lement 1-1,5 kg. Innen gondolom, hogy a tartott víz (+ esetleg széklet) 1,5 kg lehet.


A júliushoz képest +5-el mutat többet... ami szerintem sok.

Mert még ha a megkötött vizet + salakanyagot (széklet) le is számolom, az kb. 2-3 kg max...


Ősszel több nyűgöm is volt, meg most télen is (egyetem, magánélet, család... ) volt, hogy naponta ittam.

Nem bort. Inkább töményet meg rövidet. (Bort soha nem iszom... )


Ügyeltem mindig, hogy ne legyen benne hozzáadott cukor (értsétek: ne ízesített vodka legyen, meg ne fütyülős pálinka ami tele van cukorral, vagy pl. ne whisky, ne koktél)


Mindig tiszta vodkát ittam, és cola zeróval / kcal mentes üdítővel hígítottam fel + hozzá 1 sör.


A kajálásom ugyanolyan kb. másfél éve.


Anno lefogytam, életmódot váltottam (gyerekkoromban tömtem magam keksszel, meg édességgel) és tartani akarom a súlyt.


Nyáron többet mozogtam (melóztam is, kinti melóm volt, nagyon sokat mozogtam, volt hogy 3-4 óra (5) séta a városban, most kevesebbet mozgok a hideg miatt. (szórólapozás, il. egyéb munka is)


Vettem kondibérletet, de idő hiányában volt hogy egy hónapban csak 5X vagy 6X vagy 7X mentem... ami gáz...


Szívesen sétálok, meg szeretek mozogni (pl. teniszezni imádok, imádtam anno, meg általában sokat futkorászom - igyekszem mindent olcsón venni, sokszor a város egyik végéből a másikba utazom, meg sétálok, mert az egyik dolog az Örsön olcsóbb 200 ft-al, pl. kontaktlencse folyadék, akkor a másik dolog a nyugatiba olcsóbb, és akkor még kell egy spar is, mert az olcsóbb, mint a lakáshoz közel lévő cba :D szóval értitek.

Meg ügyintézés, meg egyetemi dolgok, minden egyéb l_fsz.

Nem lehet hogy emiatt nem megyek szívesen edzeni?

Hogy össze-vissza futkosok mindig? (most nagyon max 2 órát bírok kint szórólapozni a hideg miatt)


Az alkohol miatt jöhetett rám plusz?

Volt, hogy napi szinten ittam ősszel..

most igyekszem ezen változtatni (ill. még jobban megszorítani a kaját) Ne hurrogjatok le, de inkább a kajából csípek le és beleszámolom pl. a vodka kcal tartalmát.


Arról is olvastam viszont, hogy a szervezet az alkoholt méregként kezeli, és elsőként bontja le,

és így nem tud pl. a zsírbontásra vagy a kaja bontására fókuszálni.. és emiatt pl. nem nagyon mehet a fogyi.. ez igaz?


Ill. azt szeretném megkérdezni, hogy tudnám ismét megszeretni a futást?

(Tenisz nekem most per pill nagyon drága... anno futással + tenisszel fogytam le. Most kondibérletre van csak pénzzem, trx-re ilyesmire nincs...


A konditeremben vannak:

futógép

ellipszis

lépcső, stb, súlyzók.


Hogy szeressek meg ismét futni?

Le akarok adni kb. 2 kg zsírt (igazából 4 kg-ot kb. vagy 5-öt, de ebből gondolom valamennyi víz is)


Heti 3*40 perc elég lehet? Vagy több kéne?

24/l



2018. jan. 30. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó, hogy törődsz a külsőddel, de szerintem az alkohol problémádat kéne megoldani.
2018. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol kalória. Ha ez kalória többletet jelent, simán feljönnek a kilók. Nem a vodka a sok, hanem a sör!! Számold újra a napi kalóriabeviteled, de mindig az itallal együtt.
2018. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:

"A kajálásom ugyanolyan kb. másfél éve. "


Hogy lenne már ugyanannyi? A kajálásba mindent beleszámítunk, amit megeszünk, megiszunk.

1 dl vodka 230 kcal, 1 sör kb 200.

2018. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az alkohol pluszkalória, a mozgásod sem ugyanaz, de még az anyagcseréd sebessége is képes változni, az élet már csak ilyen.

Apró változásokból is összejöhet sok hónap alatt több kiló.

2018. jan. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!